Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves lanyom nagyon sokat...

1 eves lanyom nagyon sokat hisztizik, mit lehet vele kezdeni?

Figyelt kérdés

ertem ezt ugy hogy otthagyni hogy kisirja magat es szamba sem venni?

nagyon keservesen tud am sirni, sokszor kikeszit mar!

tudom lesz ez meg igysem, de en arra lennek ivancsi hogy nem art a kis lelkenek ha naponta akar 5 6 szor ids otthagyjuk a foldon sirva orditva?


2011. szept. 26. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:

ezt ma írta valaki! Olvasd el, hátha te is találsz benne hasznos dolgokat.



http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kisgye..

2011. szept. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem szoktam vele ilyenkor foglalkozni, otthagyom és pár perc múlva jön utánam. ilyenkor meg sem említem neki , h előtte mit csinált, hanem hívom játszani, vagy valamivel elterelem a figyelmét. ha ilyenkor foglalkozol vele, beszélsz hozzá csak rosszabb lesz a helyzet, mert érzi h figyelnek rá, viszont ha nincs néző nem lesz értelme a hisztinek. ha már most hagyod h cirkuszoljon nagyon nehéz lesz később. nem lesz semmi baja egy kis sírástól. Lányom is próbálkozik néha a földhöz vágós módszerrel, de én ilyenkor úgy teszek mintha nem is látnám,mutatok neki valamit, h nézd ezt meg azt és hirtelen el is felejti, h két másodperccel ezelőtt mekkora tragédia történt. 20hós a lányom
2011. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!