Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit tennétek? A babám 3,5...

Mit tennétek? A babám 3,5 hónapos és nincs nyugodt éjszakánk.

Figyelt kérdés
Egy szobát bérlünk (csak ennyire telik) és a szomszéd szoba lakója (nő) azzal jött, hogy este 11 után ne használjam a fürdőszobát, mert őt zavarja. A legnagyobb gond, hogy ha meghallja, hogy kimegyek pisilni vagy zuhanyozni, azután órákig ki be járkál a szoba és a fürdő között és csapkodja az ajtókat. Szegény kislányom éjjel alig alszik, régebben éjfél és reggel 5 között nyugodtan pihent. Szoptatok és elég sokat kell innom és sajnos nem tudom tartogatni reggelig. Azt is mondtam neki, hogy csak akkor tudok elmenni zuhanyozni ha baba alszik. De mintha a falnak beszélnék.
2009. aug. 17. 14:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha lehet keressetek valami másik olcsó szobát,mert szerintem ez a nő azért ilyen bunkó,mert irigykedik,hogy van egy kisbabád!Nem egy ilyen esetről hallottam már!Sajnos csak a költözés a lehetséges megoldás,hogy nyugalmat biztosits magatoknak!

Remélem sikerül találnod megoldást!

2009. aug. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha a szomszéd nő is csak bérlő, akkor nem igazán állíthat neked szabályokat. Eggyébként ennél embertelenebb "kérése" nem nagyon lehetett volna. Az meg hogy egy baba mellett csapkodja az ajtót, hát minősíti a személyiségét. Tudom,hogy csúnyán hangzik, de az ilyen agyatlanokkal nem lehet kesztyűs kézzel bánni. A lehetőségek a következők:

1, Megkéred, hogy legyen rátok tekintettel, viselkedjen normálisan.

2, Ha nem működik együtt, akkor kicsit "nyomatékosabban" is meg lehet "kérni".

3, Megadod magad, és csendben keresel máshol szobát.

2009. aug. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos van az a kategória, akivel képtelenség beszélni. Mi is épp költözőben vagyunk a szomszédaink miatt... Ti esetleg a tulajjal tudnátok beszélni, ha normális. Egy próbát megér, hátha helyreteszi a nőszemélyt. Gondolom ilyen pici babával nagyon nehéz lehet bármilyen albérletet találni!

Egyébként a zajos szomszédokkal szemben sokan a visszavágást javasolják: csapkodja az ajtót? Dafke menjetek ki 25x a fürdőbe, csapkodjátok az ajtót, ne hagyjátok őt aludni. Két-három napnál biztosan nem bírja tovább alvás nélkül és rájön, jobb ha csöndben marad.

Olvastam egy ütvefúrós módszert is, megvárni amíg a zajos szomszéd kitombolja magát, majd amikor elcsendesedik ütvefúróval, kalapáccsal adni a közös falnak! Állítólag elég gyorsan tanulnak ebből is. Persze albérletben sajnos nem kivitelezhető, bár a kalapács még talán... Jaj de nagyon bevetném ezt én is, de a baba miatt nem lehet, ő jól alszik, csak én nem bírom idegekkel a szomszéd alkeszeket!

Sok sikert kívánok Nektek!

2009. aug. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Ma sokat gondolkoztam rajta mi legyen és arra jutottam, hogy először lakótársat keresek (akit kedvelek), akivel kivehetnénk egy lakást. Babának is így lesz a legjobb.
2009. aug. 17. 23:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!