Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Őszintén! Akik elvetették a...

Őszintén! Akik elvetették a babájukat, megbánták? Visszacsinálnák, ha lehetne?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 17:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Akkor okkal döntöttem úgy,most pedig el sem tudnám már tartani,csak nélkülözne szegény.
2010. dec. 30. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
70%
Én sajnálom,de nem csinálnám vissza mert tudom hogy most itt lennék együlállóként egy 4 éves gyerekkel és nemtudnám rendesen eltartani. Azóta van egy szerető párom és egy 2 és fél éves kisfiam. Házunk igaz kölcsönnel de aránylag jól élünk.
2010. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
73%

Igen nagyon!!!!!!!!!!!!

De nem volt más megoldás akkor nagyon rossz anyagi helyzetben voltunk!!!!!!!!!!!!!! Nem tudtuk volna neki megadni amire szüksége lett volna! De azóta is nagyon bánt a dolog

2010. dec. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
63%

Megbánta, de ezerszer végiggondoltam előtte is és utána is, nem csinálnám másképp.

Azóta már van egy kislányom, neki már meg tudtam teremteni az alap körülményeket 8 évvel az abortusz után.

2010. dec. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 Brigitta04 ***** válasza:
55%

Szia.

17 éves voltam és nem bántam meg és nem csinálnám vissza!Akkor és úgy nagy felelötlenség lett volna.Az már más kérdés,hogy lelkileg kb 1 évig tartott amig rendbejöttem.

2010. dec. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
68%
Én is 17 voltam, nagyon bántam, de most visszagondolva jobb hogy igy történt, mert letudtam vizsgázni. Azota pedig van egy 4 és 1 éves gyeremekem.
2011. jan. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon-nagyon megbántam, és visszacsinálnám ha lehetne, de sajnos nem lehet.....
2011. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
83%
Szia! Én nagyon megbántam, 2 abortuszom is volt, mindig számolom, most hány évesek lennének :(( pedig van már egy kisfiam azóta.
2011. jan. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
57%
Nem csinálnám vissza, és nem bántam meg. Abban az élethelyzetben ma is így döntenék.
2011. jan. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%
18 voltam, és mikor megtudta az "apa", elhagyott. Magamban nem tudtam volna felnevelni, az abortusz után meg térden állva könyörgött, hogy bocsássak meg neki, és akaratom ellenére szexelt velem. Gyűlölöm teljes szívemből azt az embert!!! Nem sokkal rá ismerkedtem meg a jelenlegi férjemmel, és van egy 1 éves kisfiunk. Én is szoktam számolni, hogy hány éves lenne.
2011. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!