Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jól halad a fiam a szobatiszta...

Jól halad a fiam a szobatisztasággal?

Figyelt kérdés

23 hónapos, pár napja tudja mondani, hogy kaka...

mióta kitudja mondani szól is ha bekakált, persze nem minden egyes alkalommal de nagy részt igen.


bilit még nem igazán próbáltuk mert meztelenül nem mer rá ülni...


ezt is önállóan kezdte mondogatni


várható hamarosan hogy akkor szól mielőtt kakálna?

most hideg van nem is tud nagyon pucérkodni így elég nehéz..

hogyan tovább?

hagyjam hogy ő saját maga kezdje?


2010. dec. 10. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Pont ezt a kérdést szerettem volna kiírni.Nálunk 1 hónapja megy ez.Mindig szól,hogy pisi(a kaki is az),de már csak akkor,ha bement.sajnos nálunk az a gond,hogy nem akar a bilibe pisilni.Általában száraz a pelus délután ébredéskor,van,hogy fél órát ülök mellette és semmi,ahogy visszaadom a pelust,már szól is.Ráadásul vetkőzik,hogy tegyem tisztába(7-9 pelenka naponta).
2010. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

kisfiam 17 hos és már egy honapja mondja mikor jön hogy kaka de sem a bili sem a wc nem érdekli.

Szerintem várj hátha magátol kezdi vagy tavasszal vezesd rá.

Az én fiam is ráül ruhástol és nyöszörög is mint mikor kakil de gatya nélkül nem akarja.

Én várok mert még van idönk de remélem szépen elkezdi.

Sok sikert!

2010. dec. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A ksfiam 22 hónapos és néha szól mielőtt bemenne a pelusba,hogy kaka..de sokszor már csak akkor ha már a pelusban van.Ha időben szól akkor megyünk a wc-be és állva pisil.Egyszer volt már kaka a wc-be.A bilit is próbáltuk.Az elején tetszett neki aztán valamiért már nem akart ráülni,így jött a wc.Sokszor belemerül a játékba és egyáltalán nem szól,azt viszont tudja,hogy ha megyünk fürödni akkor először pisilni megyünk a wc-be.És reggel mikor felkelünk detto.Kiváncsi leszek mikor fog mindig szólni..érdekes lesz mert január közepétől bölcsiba megy.
2010. dec. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!