Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szobatisztasággal ki hogy áll?

Szobatisztasággal ki hogy áll?

Figyelt kérdés
Milyen idős,szobatiszta-e?És legfőbb ami érdekel hogyan sikerült teljesen szobatisztává vállnia?
2011. aug. 30. 17:33
 1/7 anonim ***** válasza:

sajnos kislányom nem szobatiszta

reggel a nagy wc-be kis üllőkével bele pisil de a kakilás nem megy az a pelusba megy.

a mama már zenélős bigyót is vett de nem

ha kint van bugyiba akkor is csak akkor szólamikor már pisilt.

2011. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Milyen idős?mert mi pont ebben a szituban vagyunk
2011. aug. 30. 17:41
 3/7 anonim ***** válasza:

Másfél éves,1 hónapja szobatiszta.1 éves kora óta,minden étkezés ,és pelenkacsere előtt bilizés.Egyre több sikerrel.Beszélni nem tud,de ha kell neki ,akkor jön és fogja a kukiját és morog.Nyáron sokat volt bugyiban,és ha bement,akkor nagyon úúútálkoztunk és együtt mostuk ki.

Egy hónapja a nagyanyja vett neki egy nagyon pici slicces alsónadrágot,a kisujjam nem fér be a sliccen,de nem ez a lényeg.Hanem hogy a férfiak,meg Apuci is ilyet hord,Azóta véletlenül se ment be ,még az eleje sem,és a nagydolognak sem.

2011. aug. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23 hónapos fiú, nem akar a bilire leülni, pedig három is van, de szeret kisgatyában lenni és nagyon zavarja, ha belepisil. Viszont, ha csupasz a feneke visszatartja, amíg nem adok rá valamit és ő sem beszél.
2011. aug. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

21 hónapos a fiam.


2 hete érdekli intenzívebben a pelenka nélküli lét. Most nyáron, mikor meleg volt, nem adtam rá pelust, nem szobatisztasági célzattal, hanem mert dög meleg volt, de úgy láttam, még nem kapcsolja össze, hogy a pisi és a kukija összefügg. Nem érdekelte a nedves gatyó sem, ha nem vettem észre, akkor nyugodtan játszott tovább, bár szereti nézni, ahogy csurog a földre a pisi. A kakától mindig megijed, ha nem a pelusba megy, de ez ugye érthető élettanilag. Most már észrevette, hogy a kuki és a pisi összefügg, lelkesen markolja a kukacot, de eddig kb. 3-szor sikerült a pisi. Ráül szívesen a bilire is, de ha valóban pisilni kell neki, akkor feláll a biliről/WC szűkítőről és mellé pisil, a földre. (Azért írtam, hogy valóban, mert ha előveszem reggel a cserepelust, mutatja, hogy nem kell, és ül a bilire, tehát ezt már érti, hogy vagy pelus vagy bili.) Mondani nem mondja, de mutatja, hogyha pisilni kell, nyávog, hogy menjünk ki az udvarra és pisil a cicának. (A mamától hallotta, hogy lehet pisilni a cicának.) Most hasmenése van, így újra felkerült a pelus, rögtön mutatja, ha van benne csomag.

Már többször ébredt száraz pelussal nappali- és éjjeli alvásból is, tehát testileg lassan érett lesz a dologra, de pszichikailag még nem. Bár, anya és anyóspajti azt mondja, lehet, hogy 1-2 hónap múlva szobatiszta lesz, de moshatok, mint a mosómedve, ha bejönnek a hidegek!

2011. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2éves már nem pelusozom csak este.. érdekes 2 hónapja kezdtük el..de a 2 hónap alatt van hogy be be csurog. van hogy időben szól de kaki egyszer sem ment be.
2011. szept. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17 hónapos a kislányom és mondhatom jó úton haladunk. én nem erőltettem, de ő egyszer csak, kb 2 hete, elkezdett szólni és akar bilizni. néha megkérdem, mondja h igen vagy nem. reggel és déli alvás után mindig bilizik, de nem szobatiszta és tudom h távol állunk tőle.valahogy haladunk:)
2011. dec. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!