Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szobatisztasággal kapcsolatban...

Szobatisztasággal kapcsolatban jól csinálom?

Figyelt kérdés
Másfél éves a kislányom, és 2 napja jelzi ha kakil (előre). Tegnap kíváncsiságból megkérdeztem, hogy gyorsan ráüljünk-e a WC-re, mire jelezte, hogy igen, szaladtunk, majd ügyesen belekakilt. KÉtszer is ez történt, ma szintén kétszer. Nem korai még? Jól teszem, ha már WC-re szoktatom?
2010. aug. 8. 21:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég ritka,hogy ilyen korán szól egy baba. Ha ő is akarja,akkor jól teszedf,ha a WC-re ülteted. De előfordulhat,hogy majd nem akar ráülni,akkor semmiképpen ne erőltesd.
2010. aug. 8. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem fogom erőltetni semmiképp. Köszönöm, hogy válaszoltál.
2010. aug. 8. 21:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem mindig dicsérd s éreztesd mennyire ügyes és nagykislány ő már. Ez igen! Akkor látja mit vársz el. Ilyenkor még persze lehetnek balesetek, akkor ne szidd, hisz még pici s nem direkt volt. A nagyon sok pozitív megerősítés segíteni fog neki. :D csak ügyesen
2010. aug. 8. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerencsés!Az én kisfiam,aki májusban múlt 2 éves egyáltalán nem érdeklődik a szobatisztaság iránt.Amennyiben a kicsinek van rá igénye,egyáltalán nem korai.Sokat dicsérd,kérdezgesd,hogy kell-e pisilni,menjetek-e a wc-re stb.2 gyerekes anyuka
2010. aug. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat is! Ma is ügyes volt :-), és nagyon megdícsértem, tapsoltunk, felhívtuk mamiékat elújságolni a jó hírt. :-)
2010. aug. 9. 20:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!