Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát különszobába tenni?

Babát különszobába tenni?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs babám, csak kiváncsi vagyok, hogy sokan miért teszik a pici babát külön szobába?? Egy tippem az van, hogy honnan vettük át ezt a szokást, csak nem értem, hogy hogyan tud aludni egy anyuka úgy, hogy a baba egy másik szobába alszik. Én anyuék szobájába aludtam 7 éves koromig és semmi bajom nincs, sőt.
2010. dec. 9. 13:46
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Majd meglátod, milyen lesz a te babád. Az enyém szinte csak aludt az elején, fel se fogta, hol van. Első naptól átaludta az éjszakát, a saját szobájában. Egy picit én is aggódtam, sokszor ránéztem, de olyan nyugodtan aludt, fel se lehetett ébreszteni! Minek erőltettem volna, hogy velem, vagy a mi szobánkban aludjon? Most is nagyon kiegyensúlyozott, boldog baba, 4,5 hónapos.
2010. dec. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk nem értem miért kellett a kérdés :) Mármint nem is értem mi itt neked a kérdés. Eldöntöttél valamit, kész. Erről nincs értelme győzködős topikot nyitni, mert aki így gondlja mint te az amúgyis így csinálja, aki meg nem az nem fogja máshogy gondolni mert valaki akinek 0 tapasztalata van gyermeknevelésben azt mondja hogy szerinte hogyan frankó.


Majd ha lesz baba, rájössz hogy amit gyermek nélkül gondolsz azt szinte akár 100%-ban felülírhatja a valóság és a gyakorlat. Ha tudnád, én mennyi mindent elterveztem meg kiokoskodtam amíg baba nélkül beszéltem....amióta van a 4,5 hónaposom szinte nap mint nap elcsodálkozom mennyire más ez a gyermeknevelősdi a gyakorlatban mint anno tiniként vagy nagyon fiatalkaként egy szál kölök nélkül, pusztán elméletben :) Igaza volt annak a hozzászólónak aki azt írta MAJD A BABA ELDÖNTI.

2010. dec. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:

Annyi még hogy abszolút nem rossz indulatból írtam, megértem hogy miért gondolod ahogy gondolod, csak nem értem a enti mondatod:


"Egy tippem az van, hogy honnan vettük át ezt a szokást, csak nem értem, hogy hogyan tud aludni egy anyuka úgy, hogy a baba egy másik szobába alszik."

Egyébként én írtam hogy külön szobában elszik első perctől fogva, bébiőrrel, légzésfigyelővel. Pedig a születése előtt nagyon máshogy gondoltam :)))

Én ítza, azt is hogy ha pl. kihagy a légzése azt akkor sem érzeg meg ha melletted fekszik, ha meg felsír azt külön szobában is hallod a bébiőrön keresztül :)

2010. dec. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
63%
Még bébiőr se kell - én egy kis nyöszörgést is kiválóan hallok a szomszéd szobából... Nem létezik, hogy a sírására ne ébredjek fel.
2010. dec. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!