Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babát különszobába tenni?

Babát különszobába tenni?

Figyelt kérdés
Nekem még nincs babám, csak kiváncsi vagyok, hogy sokan miért teszik a pici babát külön szobába?? Egy tippem az van, hogy honnan vettük át ezt a szokást, csak nem értem, hogy hogyan tud aludni egy anyuka úgy, hogy a baba egy másik szobába alszik. Én anyuék szobájába aludtam 7 éves koromig és semmi bajom nincs, sőt.
2010. dec. 9. 13:46
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
Kötődés ide,kötődés oda!Nekem első pertől külön alszik (6 hónapos),napközben egy percre nincs meg egyedül,annyira ktödik hozzám,még pisilni is viszem magammal!!!!
2010. dec. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:

Mai 14.23-as vagyok. Nem semmi a videó

Nekünk a mi szobánkban közvetlenül az ágyunk mellé volt rakva a kiságy az egyik oldala leszedve. Aztán mikor elfordítottuk mikor "nagyobb" volt, visszatettük a rácsot. Akkor jöttek az ugyanilyen felállások, sírások, hisztik.


Költözött és megint leszedtük a rácsot. Azóta szó nélkül lefekszik, az ágya mellé van tolva egy heverő azon pedig valamelyikünk amíg el nem alszik.


Hát sokszor rossz ... nekünk. A baba most már egészen jól elvan. De szeretünk összebújni hármasban :D

2010. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
72%
Jó, elég nyilvánvaló, hogy egy hordozást népszerűsítő oldalon azt írják hogy aludjon veled a baba. Szerintem ez nem a kötődést erősíti, hanem a csimpaszkodást. Nem mindegy...
2010. dec. 9. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:

Gondolod csak azoknak a gyerek kötödik akit egyéves korig le sem teszel a hordozóból? A lányom külön szobában aludt 4 hónapos koráig vele aludtam. A mai napig mindent együtt csinálunk kb. 5 percenként ad puszit, a hasamra is a tesónak, ha sétálunk végig a kezemet puszilgatja, a WC.n állandóan ott van...soroljam...?

Egyébként mindegy mit irunk majd szülsz és meglátod...

2010. dec. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
48%

"a kisbabák légzését is szabályozza az édesanya stabil légzése, ezzel megelőzhető pl. a bölcsőhalál."


A cikkiró szerintem maga sem tudja mire gondol..ha én veszek levegőt nem feltétlenül fog a gyerekm is venni...ez már belemagyarázás.

2010. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
48%

ja és ha anyucika alvási apnoéban szendved akülönösen tuti mert a baba se vesz levegőt:-)))

atyaég...na ez már hülyeség.

2010. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 A kérdező kommentje:

Ha nekem lesz babám, akkor biztos a mi szobánkban fog aludni, legalább 6 hónapos koráig. Főleg amikor pici még, sokat szopiznak, és neki is jobb, ha a közelébi érzi az anyját.

De megértem azokat is, akik nem akarják, hogy egy szobába aludjanak a babával.

2010. dec. 9. 22:09
 38/44 anonim ***** válasza:
Ki így, ki úgy. Te úgy látod jónak, de úgyis a BABA DÖNT. Kisfiamnak volt egy időszaka, amikor mozgásfejlődés miatt szinte semmit nem aludtunk, mert szinte egész éjjel sírdogált, körbe-körbe menetelt az ágyban, fél óránként menni kellett be hozzá. Akkor megpróbáltam magam mellé venni, hátha... szerinted? Üvöltött, mint a sakál, még annyira sem aludt. Hát ennyit arról, hogy ÉN mit szeretnék... majd Ő eldönti, neki mi a jó. :)
2010. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 A kérdező kommentje:
De nem akkora babáról írok, amelyik már járni tud szinte. Pici babáról, akit hazahoztok a korházból.
2010. dec. 9. 22:43
 40/44 anonim ***** válasza:
Nézd, te így gondolod, én meg máshogy. ENNYI!!!!
2010. dec. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!