Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi értelme van meztelen képet...

Mi értelme van meztelen képet csinálni az újszülöttekről? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom divat e még, régen az volt, rólam is van újszülöttként pucér kép. Mi értelme ennek, miért csinálják? Én azt gondolom, ezt ugyanúgy, ugyanabból az okból nem szabadna, mint később, nagyobb korában, mint ahogy nem is teszik. Vagy igen? Hány éves korig szokás, ha még szokás, ilyen képeket csinálni?

Azt már meg se merem kérdezni hogy egyesek miért teszik ki a Facebookra az ilyen képeket.



tegnap 08:31
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
40%
én már olyat is láttam, hogy elhinni se akartam, a szülők mégis nagyon büszkék voltak rá. szegény srác 2-3 év múlva meghal a szégyentől.
tegnap 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

#19


Olvasok híreket. Elég sokat emlegették az elmúlt években.


#20

Ezt prevenciónak mondják, nem rettegésnek. Ha nem hagyom nyitva este az ajtót, rettegek? Ha nem hagyom felügyelet nélkül a táskám, rettegek?

Nem rettegek, megteszem azt a szükséges minimumot, ami tőlem telhető.

Aki szerint retteg az, aki nem oszt meg a gyerekéről képet (pláne pucért!), azzal vannak bajok.

tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!