Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi értelme van meztelen képet...

Mi értelme van meztelen képet csinálni az újszülöttekről? Többi lent

Figyelt kérdés

Nem tudom divat e még, régen az volt, rólam is van újszülöttként pucér kép. Mi értelme ennek, miért csinálják? Én azt gondolom, ezt ugyanúgy, ugyanabból az okból nem szabadna, mint később, nagyobb korában, mint ahogy nem is teszik. Vagy igen? Hány éves korig szokás, ha még szokás, ilyen képeket csinálni?

Azt már meg se merem kérdezni hogy egyesek miért teszik ki a Facebookra az ilyen képeket.



tegnap 08:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk is van mindkettőről pl. fürdős kép. Az meztelen értelemszerűen. Vagy van medencézés utáni, amikor a vizes fürdőbugyi már nincs rajtuk és meztelenül rohangálnak, játszanak. Teljesen szeparált az udvar, semmi gond nincs ezzel és ha valami cukit csinálnak, hát lefényképezem. De sosem tudatos, hogy na most csupaszok, gyorsan lövök róluk egy képet és SOHA nem tenném fel ezeket a képeket sehova. Nagyon mást sem. Egy kezemen megtudom számolni hány fotó van a gyerekeimről a facebook profilomon.
tegnap 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
És hány évesek?
tegnap 08:45
 3/22 anonim ***** válasza:
83%

Majd ha lesz gyereked, meglátod, annyira aranyosnak fogod talalni, hogy mindenhogy le akarod fotózni. Pl. fürdés köznen is, mikor nyilvan pucér.


Facebookra meg csak a hülyek töltenek fel picér gyerekfotót, én meg amúgy sosem találkoztam ilyennel.

tegnap 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Rólam nem készült ilyen kép, de tudom mire gondolsz. Unokatesóimról mind van. 30-35 közöttiek.

Akkor valóban divat volt felénk is az ilyen kép.

Én arra tudnék gondolni, hogy anno még nem volt internet. Nem pakolták fel sehova ezeket a képeket, hanem szimplán megörökítették, mert cuki.

Betették az albumba és ennyi. Ott se gyerekrablók, se pedofilok nem látták.


Nekem pl anyósom csinált képet a gyerekemről pucéran, fürdés közbe. Holott megkértem, ne fényképezze. Az hagyján, hogy lefényképezte, nyomatta is fel a facebookra mert milyen cuki....

Nem értette, amikor habzó szájjal vesztem vele össze emiatt. Nem szedte le. Pakolgatott még fel pár képet róla. Rá nemsokra barátnőm küldött egy fb profilt, ahol a gyerekem képei néztek vissza rám. Valaki anyóstól lementette a képeket és csinált egy ál profilt. A fiam meztelen képével is. És még ekkor sem fogta fel, mekkora problémát generált.

tegnap 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
27%

Én se tudom mire jó, régen hasalósakat csináltak a babákról fotósnál.

Otthoniban nem tudom, nekünk nem is nagyon van olyan helyzet ahol a gyerek meztelen és ráérnék fotózgatni. Egyedül a kádban volt hogy lefotóztam mert viccesen állt a haja, de ott sem az intim részei voltak rajta.

Úgyhogy az én gyerekemről nincs ilyen. Az udvaron se meztelenül medencézik, szóval ott sem tudott ilyen készülni. Amikar átcserélem a fürdőpelenkát, akkor adom is rá a tisztát.

Rólam viszont apám készített 7-9 éves koromban, a kádban fekve, akkor mosolyogtam a képen és eltakartam a hajammal a melleimet, kezemmel a intim részeket, de azóta nem tudok rájönni mégis miért volt erre szükség. Kissé aggasztó gondolatokat ébreszt bennem, tekintve hogy nem voltunk különösebben jó viszonyban és ez még a régi fényképezők világában történt, mikor nem csak úgy előkapta az ember a mobilját, hanem elő kellett venni a tokból, megvárni míg feltölt a vaku stb.

tegnap 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Nem kell mindíg a pedofiliára gondolni. Tudod kérdező, vannak sokan, akik a meztelenségbe nem látnak bele semmit, csupán egy természetes állapotot.
tegnap 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
88%
Fürdés közben olyan cukin játszanak a kádban, hogy lefotózom őket néha, de ezek szigorúan magánképek, nem mutogatom sehol sem.
tegnap 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
75%
3 persze hogy nem találkoztál...a Face nem is enged kirakni ilyet.
tegnap 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hiszem, hogy ez valakinek valós kérdés. Nyilván azért, mert ott, akkor valamiért nagyon cuki és gondolom, senki nem fürdeti azért ruhában, mert hátha cukiskodni fog, le tudjam fotózni és mégse legyen pucér 🤦🏽‍♀️

Mint ahogy olyan se szokott lenni, hogy le akarom fotózni a gyereket, mert van egy olyan pillanat, de nem teszem, mert á, a fr@ncba, pont ez a ruha van rajta.😂

Egyébként, ha megnézel egy fotó albumot, a pucér képek egész kicsi hányadát teszik ki az összesnek, pont mint a pucérság a felöltözött állapothoz képest. Így életszerű. Ha ezt az arányt fordítva látod valakinél, na akkor kezdj el pánikolni!

tegnap 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
63%

8!

Cáfolnám.

Anyós is tett ki a fiamról 2 éve.

Szomszéd kisfiúról van kinn egy 3 éves kép a mai napig, amin telibe látszik a himbi limbi.

tegnap 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!