Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktattátok rá a...

Hogyan szoktattátok rá a bilire a gyermeketeket?

Figyelt kérdés
1,5 éves a kisfiam, a védőnő mondta, hogy lassan el lehet kezdeni. Ti hogy csináltátok?

aug. 22. 16:44
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
0%

Nekem 18 hos volt a kisfiam tavaly majusban. En levettem

Rola a pelust es kész. Kb 1 honap alatt ha pucer volt ügyesen ment a bilibe. Kb 22 hós volt mire teljesen szobatiszta lett, majd 2 eves koratol ejjel-nappalra. Babafuggo teljesen. En ugy kezdtem egyebkent h furdes elott/utan bilire ultettem

aug. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 éves kora után pár hónappal jutottunk el oda hogy végre minden a wc-be ment. Előtte mi is próbálkoztunk bilivel is. Amilyen kedve volt, volt hogy este fürdés előtt belekakilt, de ez is időszakos volt. Valamikor meg minden energiájával tiltakozott vagy körbepisilte a lakást, mert valószínű nem érett meg az idegrendszere arra, hogy időben jelezzen neki, ezért nem is erőltettük. A megváltást az óvodai nyíltnap hozta meg tavasszal. Ott megtetszett neki a sok pici wc. Egy nap az apjával úgy döntöttünk, hogy nincs pelus, mert elvitte a kukásautó(imádja a kukásautókat). Abban az 1 hétben voltak kisebb balesetek nappal, de az belefért. Rá két hétre pedig már sem a nappali sem az éjszakai alváshoz nem adtunk rá. Nem volt semmi gond. Arra ügyeltünk csak hogy alvások előtt közvetlen ne igyon literszámra vizet,illetve közvetlen alvások előtt wc-re visszük. Azóta csak egy éjszakai baleset volt, de szerencsére a vízálló lepedő megmentett. 😁
aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
51%
Ősszel lesz 3, egy hete levette a nadrágot és a pelust, mondta, hogy nem kell. Azóta bilire jár.
aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Miért lettem lepontozva azert mert szobatiszta lett a gyerekem 22 hos

Korára?🤷🏽‍♀️😂

aug. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Egyénenként változik, ezen kár veszekedni.

Az első gyermekem 2 és fél sem volt, már alváshoz se kellett.

A második majdnem 3,mire egyáltalán hajlandó volt bilire ráülni,addig csak kerülgette, és ezután is hetekig ismerkedett vele.

Szerintem szoktatni nem lehet, ha nem akarja vagy nem tetszik neki.

aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!