Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik most szültek,...

Anyukák, akik most szültek, vagy kicsik még a gyerekeik. Ti szeretnétek még gyereket illetve gyerekeket? Ha igen hányat?

Figyelt kérdés

Nekem van egy kislányom, de nem érzem úgy hogy a jövőben szeretnék vállalni még egyet még évek múlva sem.

Az probléma lenne ha egyke?

Nekem nem de az apjának igen és én tényleg nem érzem úgy hogy kellene még egy, ez változhat valaha?


júl. 5. 21:23
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kettöt terveztünk, majd megszületett az első babánk. Kislány, kislányt szerettünk volna, a világért se kellene egy második gyerek, egy bőven elég, 7hós de amint megszületett tudtam hogy mentálisan és fizikailag sem tudnám ezt végigcsinálni.
júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi nem szeretnénk másodikat. Mindenkinek el is mondjuk, aki kérdezi, mikor lesz kistesó, hogy nem lesz. Ha kérdezik, miért, azt is elmondjuk, egyet terveztünk, a többi ok magánügy. Kivétel nélkül mindeki azt mondja erre, hogy testvér kell, muszáj, nem jó egyedül...
júl. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sokáig aut mondtam egyke marad a lányom. Kb. 1,5-éves korában kezdtem vágyni még egy gyerekre, megszületett az öccse.

Aztán úgy volt kész, ennyi, letudtuk a gyerekvállalást, de valahogy csak nem hagyott nyugodni mégegy baba gondolata, nem bírtam elhesegetni 🙈 Így lettek 3 hónapja hárman 🤣

Életem legjobb döntése volt. A pici egy földreszállt angyal, el sem hittem,.hogy létezik ilyen baba, eszik, alszik és egész nap mosolyog. Most érzem azt, hogy teljes a család és kiteljesedtem, mint anya.

júl. 6. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
79%
A fiam masfel eves koraig azt mondtam nem lesz tobb gyerek, majd valami atfordult es mar terhes vagyok a masodikkal. Vele mar biztosan teljes lesz a csalad, harmadikat semmikeppen nem szeretnenk.
júl. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Én mindig 2 gyereket akartam, és most, hogy már 2 van, megfogalmazódott bennem, hogy milyen jó lenne egy harmadik, pont a második miatt, pedig csak 7 hónapos. 🙈

De racionális típus vagyok, a 2 gyereknek tudunk biztosítani mindent, a 3-hoz komolyan kéne tervezni. Hirtelen felindulásból nem lesz 3.

júl. 6. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos a fiam, nem akarok több gyereket.

Én csak előnyét látom az egykeségnek. Nekem 2 testvérem van, de rossz a viszony. Apámnak a tesójával szintén.

Anyám volt egyke, ezért álmodta meg magának, hogy több gyereke lesz, csak épp kezelni nem tudta. Ment a kivételezés, 0 türelem, 0 figyelem. Középső gyerek voltam.

júl. 6. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
53%

Egy 11 hónapos kisfiam van. Eredetileg 2-3 gyereket szerettem volna. Most 2 bőven elég lesz. Már terhes vagyok a következővel, mert nem szerettünk volna nagy korkülönbséget, plusz így egybe letudom a csecsemő korszakot. Őszinte leszek nekem a kisbaba kor nagyon nem jön be. Kiszámíthatatlan éjszakák és nappalok. Már várom, hogy legyen egy kis rendszer. Sokkal jobban szeretem amikor már kb 2-3 évesek.

3. Gyerek tuti nem lesz.

júl. 6. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
54%
Van egy 7 éves fiám és egy 16 hónapos lányom. Idén lesz kistesó. Sokat beszéltünk a férjemmel, legyen-e harmadik. Hát lesz.😃 Testvér egy jó dolog szerintem, ha normális családban nevelkednek, akkor a kapcsolat is jó lesz.
júl. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekünk 2 gyerek van. Egy 6 éves meg egy 10 hónapos. Nem vállalnék többet. Már a másodikban is bizonytalan voltam. De így van egy kisfiú meg egy kislány. Aranyosak, okosak, több nem lesz az tuti😅

Egyébként anyagilag is ezt bírjuk el, dolgozni is vissza szeretnék menni, nekünk ez igy pont jó, elég. Néha még sok is

júl. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!