Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtudtam hogy a kisbabánknak...

Megtudtam hogy a kisbabánknak a férjem (8 hónapos), a baba, nem a férjem, báár….mindegy. Szóval megtudtam hogy szokott neki adni az etető kanállal olykor egy kis sört. Lesz tőle baja? Nagyon aggódom. Többet nem fog, mert akkora hisztit vágtam ki.

Figyelt kérdés

jún. 9. 07:56
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 39 most visszanéztem. A prolin kívül mindenki normális választ írt normális hangnembe. Vagy csak az a normális válasz, ha azt írod, hogy dehogy lesz, nyugodtan folytassa?
jún. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
0%
🍻🍺azt senki nem írta. Már bocsánat. Én se, senki. De tényleg sok hülye van egy helyen.
jún. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
42# Jól mondod, sok...:D 41 voltam.
jún. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lesz baja, igen. Lehet, hogy nem fogjátok tudni, hogy attól. Ilyen picinek az egesz kevés alkohol is méreg, mert hipphopp felszívódik. Nem kell önigazolni, hogy ááá, ennyitől biztos nem lesz baja. Nem biztos. De ezt visszacsinálni nem lehet. A férjed nyilván hagyja ezt abba. De engem a helyedben érdekelne, hogy miért csinálta. Hogy aludjon? Viccből? Vagy mi? Mert azért ilyet értelmes ember manapság tényleg nem csinál.
jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%

44

Miért csinálta? 8 hónapos gyerek figyeli az asztalnál ülve, ahogy esznek a felnőttek. Figyeli, hogy mi lehet az, és nem baj, ha a felnőttek ételébe belenyal, hogy érezze az ízét.

Így kóstolhatott a sörbe is. Lehetett volna narancslé, limonédé vagy mentes sör is.

Azért a sör talán 5%-os alkoholtartalmából egy kiskanálba férő sörnek az alkoholtartalmát ki lehet számolni, ha avval rémisztgetnek itt, hogy MÉREG.

A védőoltásnak tartott a gyerekekbe nyomott KÖTELEZŐ vegyszerek NEM MÉRGEK? A mérgező -kommentes- emberek erről mit gondolnak? Mi az ártóbb méreg, az utóbbi évek eseményeit is nézve?


Gyámügy, ja. Mint ahogy a pedofilok ellen is felléptek, igaz?

jún. 20. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
83%
45, normális (!!!) ember nem kóstoltat sört egy babával. Sajnálom, hogy ezt tőlem kell megtudnod.
jún. 20. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
100%
#44 a védőoltás nem méreg, szerezd meg legalább az alapismereteket, előtted az istenverte világháló! Én is sajnálom, hogy ezt is így és itt kell megtudd.
jún. 20. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
Bocs, nem #44, hanem #45, csak ilyenkor valami mindig lesz a látásommal...
jún. 20. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!