Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etető és pihenőszéknek ez jó...

Etető és pihenőszéknek ez jó lehet?

Figyelt kérdés

Piheőszéket szeretnék a 2 hónapos babámnak venni, de olyat, ami magas, így látja onnan, mit csinálunk az asztalnál pl. Kinéztem egyet, de ezt nem tudja rugóztatni a mozgásával. Szerintetek ez hátrány? Nektek ez megfelelt volna pihenő és etetőszéknek? Milyen szempontokat érdemes figyelembe venni?

[link]


máj. 31. 21:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%

Ezt viccnek szántad?

2 hónapost ebbe nem tehetsz!

máj. 31. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ezért kérdeztem. Nem láttam kiírva, hogy mennyi a minimum ajánlott kor. Fekvő helyzetig dönthető.
máj. 31. 21:47
 3/15 anonim ***** válasza:

Van olyan fele aminek az ullo reszet el lehet fektetni. Asszem majdnem vizszintesbe.

Olyat nezzel inkabb

máj. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Nekem is ilyesmi van. És feljesen ledönthető, lelehet venni az etetőasztal részt és egy játékállvány is járt mindehhez, jelenleg a játékállvány van fenn és teljesen fekvőre van döntve az ülés rész, így főzök és így is eszünk hogy a babám magasan van és lát bennünket.
máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%

Ez egy sima etetőszék nem pihenőszék.


Nekünk Hauck Alpha etetőszékünk van, Hauck Alpha Bouncer pihenőszékkel, amit rá lehet tenni az etetőszékben, de lehet használni a saját kis vázán is. Az etetőszéken fix, a saját váza hintázik ha mozog a baba vagy ha mozgatjuk. 1,5 hónapos kora óta használjuk.

máj. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

Peg perego follow me van nekem, ugyanígy néz ki, hasonlóan dönthető fekvésbe és gurul.

Imádtam. Nekem nagy segítség volt, kezdetben a pihenőszék, kicsit később az ilyen gurulós dönthető etetőszék (papír szerint újszülött kortól használható, de olyan kicsinek nem láttam értelmét beletenni).

Mindenhova tudtam benne magammal vinni a lakásban.

Ajánlom.

jún. 1. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Ez egy etetőszék, egy 2 hónapos gyereknek még nem való. Inkább sima pihenőszék lenne jó neki. Nem kell, hogy rezegjen vagy hintáztasson.
jún. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez dönthető fekvő helyzetig, ezt látja az, aki azt mondja, hogy ez egy sima etetőszék? Ennek tudatában mondjátok ezt?
jún. 1. 12:42
 9/15 anonim ***** válasza:
Igen, a képen megtévesztő ami látható de akinek van az tudja miről van szó.Gurulós nem? Az tökéletes, nekünk is olyan van csak gurul, dönthető fekvésig, lát mindent belőle. Asztalhoz is úgy ülünk, ha türelmetlen egy kézzel tologatom oda vissza mint egy babakocsit😂🤷‍♀️ Szerintem szerezz be egy ilyet. Itt nem hártány hogy nem rugóztatja.
jún. 1. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha dontheto, arra jo, hogy ebben “tarold” a babat, persze. Mondjuk etetoszekkent mar lehet nem annyira valik be, de majd kiderul, mindenkinek mas preferenciaja van.

Viszont ha valami olyasmi szeretnel, ami rezeg vagy rugozik, arra nyilvan mas kell.

Nekunk csak egy adamo hintank volt, azt a kisfiam nagyon szerette.

jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!