Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etető és pihenőszéknek ez jó...

Etető és pihenőszéknek ez jó lehet?

Figyelt kérdés

Piheőszéket szeretnék a 2 hónapos babámnak venni, de olyat, ami magas, így látja onnan, mit csinálunk az asztalnál pl. Kinéztem egyet, de ezt nem tudja rugóztatni a mozgásával. Szerintetek ez hátrány? Nektek ez megfelelt volna pihenő és etetőszéknek? Milyen szempontokat érdemes figyelembe venni?

[link]


máj. 31. 21:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Miért nem lenne jó szerinted etetőszéknek? Kiváncsi vagyok a tapasztalataira!


Mi bérlünk jelenleg egy Adamo hintát, de csak arra használjuk, hogy belerakjuk a kisfiunkat, amíg a konyhában vagyunk. A rugózás nem különösen hatja meg. Hátránya, hogy túl alacsonyan fekszik benne, nem látja, amit a konyhapulton csinálok. Erre keresek alternatívát.

jún. 1. 21:32
 12/15 anonim ***** válasza:

"Hátránya, hogy túl alacsonyan fekszik benne"

Olyan magasra kötöd a hintát, amennyire akarod. De egy 2 hónapos nem lát távolra, nemhogy a pultot sasolja.

jún. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok, nem pont ez a tipus volt, peg perego markaju etetoszek, de hasonlo kinezet, nekunk nem valt be. Sok helyet foglalt es lehetetlen volt szepen takaritani, minden kis resbe befolyt a kaja. Vettunk helyette egy sima ikea antilopot, kicsi, egyszeru, konnyu takaritani.

De mindenkinek mas valik be, ez igazabol sokszor csak elesben derul ki :D

Mi is megvettuk az akkor nem is tudom, valami 40-50 ezres etetoszeket es csak teptem a hajam tole 😄

Nyilvan az antilop nem dontheto, nincsenek kerekei, ulni tudastol lehet hasznalni, tehat tenyleg semmi extra nincs benne, de ha evesrol van szo, neha az egyszeru a nagyszeru.

jún. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszi, hasznos meglátások. Akkor a hauck megoldása lenne a legjobb nekünk, mert valóban nem akarom a kajamaradékokat takarítani a varrásokból. Pedig elsőre kényelmetlenek tűnt az a fa szék.


A 2 hónapos lesz majd 4-5-6-7 hónapos is és akkor már tovább fog látni. Nem szeretném lecserélni, amit most veszek. A hinta pedig nagy helyet foglal és az asztal szintjéig nem emelhető. Bérelni tovább nem szeretném, megvenni pedig drágább, mint a 2 in1 etetőszéket. De valóban tök jó találmány, ha sok helyünk lenne és a babám élvezné a ringatást, én is beruháznék rá.

jún. 1. 23:37
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Nekünk a hinta állványon van, a plafonra nem rögzíthetjük.
jún. 1. 23:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!