Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtudtam hogy a kisbabánknak...

Megtudtam hogy a kisbabánknak a férjem (8 hónapos), a baba, nem a férjem, báár….mindegy. Szóval megtudtam hogy szokott neki adni az etető kanállal olykor egy kis sört. Lesz tőle baja? Nagyon aggódom. Többet nem fog, mert akkora hisztit vágtam ki.

Figyelt kérdés

jún. 9. 07:56
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
98%
Lehet. Alkoholt nem adunk gyereknek. De a férjed fog, mert nyilván nem érti mi a probléma és csak a hisztid miatt mondta azt, hogy nem ad neki többet.
jún. 9. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
De miféle baja lehet?, leírnád kérlek.
jún. 9. 08:04
 3/48 anonim ***** válasza:
89%
Agykárosodás, majprobléma. Nem kell kétségbe esni, kb biztosan semmi baja nem lesz neki, nem akkora mennyiség egy kanálnyi, plusz a sör se tömény alkohol. De jó lenne vele megertetni, hogy egy csecsemőnek, kisgyereknek nem szabad alkoholt adni
jún. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 A kérdező kommentje:

Köszi szépen.

Hát igen, de 40 éves és a 8 hónapos fiamat komolyabbnak ítélem meg. Huuu. Na mindegy, hátha el ér az agyáig, hogy többet ne adjon.

jún. 9. 08:19
 5/48 anonim ***** válasza:
90%
Azért essél csak kétségbe nyugodtan. Valamitől a férjed is ilyen ostoba lett. Lehet ő is kapott viccből, vagy fogfájásra. Hogy lehet valaki ilyen hülye? Az alkohol méreg. Nincs belőle biztonságos mennyiség. Nem csak a májnak meg az agynak, de a bélnek is árt. A "jó" hír, hogy a csecsemőknél a vér-agy gát még nyitott, tehát bàrmi bemegy az agyába. Magyarázd el a 8 hónapos férjednek, aki nem is a férjed (nagyon fontos információ), hogy miért nem itatunk alkohollal egy csecsemőt.
jún. 9. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
76%
Remélem kérdező éppen váltok ezek után. Épeszű ember ilyet nem csinál, ha pedig vele maradsz, akkor ugyanolyan vagy te is.
jún. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen kicsinek az alkohol méreg.

Ne csinálja, nagyon káros.

Mond meg, hogy keressen rá a neten adható-e gyereknek alkohol. Meg fog lepődni mi az orvosi javallat.

jún. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
95%
Ha az nem lenne baj, amit csinál, az már elég nagy baj lesz, amiket szinte egészen biztosan fog. Akár ostoba, akár gátlástalan, egyik se a jó sors garanciája valahogy.
jún. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
92%
De miért adott neki sört?
jún. 9. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:

Azt hogy miért adott neki, nem tudom. Szidhattok! Meg írhattok rágalmakat, bármit. Minősíthettek engem is, mert lehet! De nem gondolom, hogy ezért bárki is elválna, már ha házas, mert én állítólag nem vagyok.#5 🤦🏽‍♀️

Azt írom, hogy bízok abba, hogy nem lesz baja. Mert sajnos vissza nem fordíthatom. Csak érdekelt volna, hogy mit kell figyelni

jún. 9. 09:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!