Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtudtam hogy a kisbabánknak...

Megtudtam hogy a kisbabánknak a férjem (8 hónapos), a baba, nem a férjem, báár….mindegy. Szóval megtudtam hogy szokott neki adni az etető kanállal olykor egy kis sört. Lesz tőle baja? Nagyon aggódom. Többet nem fog, mert akkora hisztit vágtam ki.

Figyelt kérdés

jún. 9. 07:56
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
74%
Hogy mit figyelj kérdező, nem tudom. Arra figyelj, hogy mostmár ne adjon neki. Igazad van. Visszafordítani nem lehet. Mitől tartasz? Veszel észre valamit ami nem oké?
jún. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Hát semmit. Azon kívül, hogy nem tud mászni, meg a finom motorikája még nagyon nem az igazi..most ehhez kötöm, és ki készültem totál idegileg miatta. Lehet nincs köze, de már kombinálok. Egyébként, élet vidám, mosolygós baba. Rengeteget dumál, és nevet és játszik, minden is érdekli. Szereti az embereket, az állatokat. Nagyon aranyos baba.
jún. 9. 09:30
 13/48 anonim ***** válasza:
24%
Nagyon nagy valószínűséggel az izgatottságod, esetleges folyamatos aggódásod nagyobb tétel az esetleg fejlődést hátráltató tényezők közt, mint a bolond ember sörkóstoltatásai. Egyébként kb nem létezik, hogy nem köpi ki a gyerek azt, ami kicsit is keserű. Ha meg ez okoz örömet a nagyformátumú emberednek, akkor tonic is elég lenne, nem kell idegméreggel indítani. Jó érzésű ember a légyirtót is logisztikázza, amikor baba van, de béla nem ilyen, neki oly mindegy, hála az alkoholnak.
jún. 9. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
84%
Hogy lehet valaki ekkora proli?
jún. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 A kérdező kommentje:

De miért kell ilyen csúnyán? Még bele rúgni aki a földön van…

Azt hogy nem helyes, én is tudom! Nem kell pátyolgatni nyilván. De le írhatnátok, hogy mit kell figyelnem, milyen későbbi kihatás lehet, esetleg ismertek e olyat aki adott a babának, a későbbiekbe lett e baj belőle! Persze nem helyes ami történt, de azért lehet ezt szebben is közölni hogy nem értetek ti sem egyet.

jún. 9. 10:09
 16/48 A kérdező kommentje:
Báris nem tartom magunkat prolinak, még a férjemet sem! Mert nem akart ő neki rosszat! Mi össze vesztünk ezért, de egy életre nem fogok vele összeveszni. Nagy bunkóságnak tartom ha valaki csak be ír, gyönyörűen kifejti a nemtetszését de igazából a kérdésre választ nem ad, csak ócsárol. Ettől ti is lehetnétek okosabbak.
jún. 9. 10:12
 17/48 anonim ***** válasza:
81%
Ha valaki jelenti állami gondozásba viszik tőletek. A szüleim falujában éppen emiatt vittek állami gonsozásba 5 gyereket egy roma családtól, mert lefényképezték és jelentették, hogy a 10-12 éves kisfiúk alkoholt ittak, persze nem berúgtak, csak néhányat kortoyltak. És mégis. Gyerekeknek ki sem szolgálják az alkoholt , nem véletelenül.
jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
81%
Én azért alaposan kikérdezném, hogy mi adott még a gyereknek, amikor nem láttad a sörön kívül. Egy csomó allergén van, aminek nem véletlenül van időpontja a hozzátáplálási táblázatban. Én mondjuk tuti elválnék, mert egy ennyire buta pasasba nem tudnék szerelmes lenni, kiábrándító.
jún. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
89%
Bocsi értelmes ember hol ad sört a gyereknek? Ki tudj mit csinál még vagy mit ad neki amikor nem vagy ott..
jún. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
92%
18# Ott a pont. Nem az, hogy elválna az ember, hanem hogy alapból egy ilyen hülyével össze se jönne, akinek ennyi az esze. Normális ember nem ad, megnézném a védőnő arcát azért. De ezek után én is utánajárnék mit adhatott még vajon, ha egy felnőtt embernek meg kell magyarázni, hogy nem adunk sört 8 hónaposnak akkor el nem tudom képzelni milyen szinten lehet...ezt még egy 12 éves is tudja. Egyébként hogy a kérdésre is válaszoljak, nem tudni mit okozhatott vagy okozhat, de nyilván erről orvost úgy se kérdez meg senki.
jún. 9. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!