Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megtudtam hogy a kisbabánknak...

Megtudtam hogy a kisbabánknak a férjem (8 hónapos), a baba, nem a férjem, báár….mindegy. Szóval megtudtam hogy szokott neki adni az etető kanállal olykor egy kis sört. Lesz tőle baja? Nagyon aggódom. Többet nem fog, mert akkora hisztit vágtam ki.

Figyelt kérdés

jún. 9. 07:56
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
91%

A nagybátyám kb 1 éves korától kínálgatta sörrel az unokatestvéremet, nagyanyám meg a felesége (nagybátyámnak), iszonyatosan ki voltak akadva, de ő folytatta, csak sutyiban. Nem tudom, mennyire a sör hibája, vagy mennyire az apja öröksége, de unokatesóm nem egy észlény (most 24 éves), de legalább alkoholista.


A másik meg, nekem csak szóba hozta az előző párom, hogy ha lesz gyereke, ki fogja próbálni, hogy füves cigi füstjét fújja rá, hogy jobban alszik-e, és ott véget is ért a kapcsolatunk. Én a helyedben otthagynám az ilyen férfit.

jún. 9. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
61%
Semmi baja nem lesz a babának fél kanál sörtől. De a kedves párod ha azt nem tudta, hogy 8 honaposnak nem adunk alkoholt, akkor mit tud? Én biztos nem várnám meg amíg domestos-sal is megitatja a babát, mert abba bele is halhat és inkabb elhagynám az ennyire ostoba pasit.
jún. 9. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
84%

"Vérképet pont most nézték nála kötelezően, mert kellett"


Tehát valami indokolt neki vérvételt, mert ilyen kicsinél nincs alapból vérvétel.

jún. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
91%

"A férjem sörrel itatja a babánkat, de mi értelmes emberek vagyunk, mert telik rá, hogy elmenjünk Krétára meg Madridba"


Kb. ez a mondandód. Oké. 😀

jún. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 A kérdező kommentje:

Írtam, témától eltérek! Mert ti is megtettétek! Nyilván én is hülye vagyok, hogy ide be írtam. Nem is szoktam, de nem is fogok többet! Ahogy írod kedves utolsó igen ez a mondandóm. 🤦🏽‍♀️ pff megfogtad a lényeget.

Nekem az a nyaralás/élvezet neked meg a gyakori kérdések. Nem egy szint. Bocs

jún. 9. 19:15
 36/48 A kérdező kommentje:

Jaaa és most biztos vissza írnál olyat, hogy persze,hogy nem egy szint, a te férjed, alkoholista proli, aki itassa a gyerekét, ez a legalja, mintsem hogy magas szint legyen.

Nem kell ne írd! Te se más se! Unalmas. De ha nektek ez a buli, válaszolni kb 2 ember tudott! Rágalmazni mind.

jún. 9. 19:21
 37/48 anonim ***** válasza:
88%

#36


Nem én írtam ezt rólatok, hanem te, de oké, igazad van. 😃

Rágalmazni sem kellett, a látletetet rólatok a te kérdésed és válaszaid adták, nem kellett hozzátenni semmit, éppen elég volt. 🙂

jún. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
87%

33-as, szerintem a férjének csináltak vérképet. Elsőre nekem is úgy jött le, hogy a picinek, de gondolom a kérdező feldúlva írta a bejegyzést, és azért folynak össze az infók.


Amúgy kérdező, azt megkérdezted, hogy miért csinálta ezt a férjed? Mert az az érve, hogy régen pálinkával kenegették a babák ínyét, arra enged következtetni, hogy valami célja volt ezzel.

jún. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
0%

Úr Isten 34 a kérdezőnek igaza lesz kb az itt beírogatókkal kapcsolatban. Ennyit értettél meg a leírásából? Ez inkább téged minősít mint őt! Nem a nyaralásán volt a lényeg, hanem hogy a gyerek jó sorsban nevelkedik. Higiéniája rendben van, és boldog a baba! Minek az ilyenhez gyámügy! Az meg hogy ivott sört?! Jujjuj! Te se vagy rendes, és némelyik beirogató sem! Pedig úgy olvasom ti mindenben tökéletesek vagytok! (Megnézném én azt)->baba mamás csoportokban megszoktam nézni az ilyen hozzászólók profilját, nem nyűgöznek le! Nyugodtan le lehet szavazni. De a kérdező normálisan írt be, mindig, ja és semmi baja nem lesz a sörtől a gyereknek! Biztos nem egy litert ivott.


Ne kapjon többet, és nem is lesz semmi gond. Az ilyenekre meg ne figyelj.

jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
100%
39# Nem a 34 vagyok, de azért a tökéletesség és a sörivás között hatalmas rés van ám. :D Senki sem tökéletes, elesik melletted például vagy hibázol a hozzátáplálásban vagy bármi, tök oké dolog. Itt azért érted ugye, hogy nem erről van szó? Más, hogy apuka ad a 6 hónaposnak a mogyoróvajból, hogy megnyalassa, minthogy sört időnként kanállal. :D Ezt tényleg egy 5 éves is tudja, hogy nem kéne. Ha nálad a kettő ugyanaz, akkor viszont fejben te sem vagy oké, már elnézést. Ha pedig a jólét egyenlő a jó neveléssel, az is baromság. Mi gyerekként szar körülmények között éltünk, de nem kaptam sört, kávét, drogot, bármi csak úgy. :D Ennél fogva jó helyen élőknél is történhet bármi, verik a gyereket és társai. Te pedig nem hinném, hogy 100%-ra mered állítani, hogy baja nem lesz. Vállalod a felelősséget is ezért amúgy? Ettől függetlenül én pl. nem írtam rosszat, megtörtént már, max annyit, hogy azért ezután el kell magyarázni apukának szájbarágósan, hogy mit lehet..., de azért nehogy már még ez legyen a normális. :D
jún. 10. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!