Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karácsonyra, Mikulásra minden...

Karácsonyra, Mikulásra minden szülő megajándékozza a kisbabáját?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, akinek kb 1-1,5 év alatti gyermeke (is) van.
2010. okt. 22. 14:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Persze. Szeptemberben volt 1 éves. Igaz, hogy még nem sok mindent fog felfogni belőle, de valamilyen apróságot, ha mást nem is, tutira fog kapni tőlünk is. A nagyszülők viszont tutira el fogják halmozni, ismerem őket, mint a rossz pénzt. :)
2010. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Persze!
2010. okt. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Igen!

Első karánykor 7 hónapos volt és kapott ajándékot, bár a csörgő csomagolópapír eleinte jobban érdekelte mindennél, de később az ajándék is bejött neki! agyon édes volt, ahogy tépte a csomagolópapírt és tágra nyílt szemekkel figyelte, hogy most mi történik!

2010. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
44%
nem, még pici. sztem. a kari fa elég nagy dolog lesz :) majd jövőre.
2010. okt. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Igen!


A pici mikulás napján született, és karácsonyra már kapott egy kis csekély ajándékot. Bár még nem értékelte, de mégis kapott!

2010. okt. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
igen.bár még csak 7 hos lesz de akkor is kap ajándékot. mikulásra is meg karácsonyra is.
2010. okt. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
13%
Nem veszek neki mert 9 hónapos lesz és nem érdekli semmi, csak a távirányító, a pille palack és a mobil. Különben sem vagyok híve, hogy már csecsemőkorban el kell kezdeni a játék halmozást. Túl anyagias lett minden, nekünk Ő maga az ajándék és az lesz a legjobb, hogy egy családként ünneplünk, nem kell ehhez a 30.csörgő a fa alá. Együtt vagyunk szeretetben ez az ajándék, majd jövőre lesz játék is, most még felesleges!
2010. okt. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Tavaly mikuláskor volt 2 hetes a kisfiúnk, akkor kapott egy plüss macit télapó sapkában.

Karácsonyra tőlünk játszószőnyeget, de a tágabb család is megajándékozta.

Még ha nem is fegja fel az egészet az a pici gyerek, de én biztos nem bírtam volna ki, hogy mi bontogatjuk az ajándékot, ő meg nem kap semmit.

2010. okt. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
55%
Persze, tavaly 11 hónapos volt mikulásra bébiételt és csokit kapott, karácsonyra pedig kisautót.
2010. okt. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
42%
8 hónapos a kislányom és amit biztos nem fog kapni még jó ideig az a csoki. Az Mikulás arról szól, hogy tonnaszám tömjük a gyereket a csokival, én nem teszem. Karácsonykor sem lesz még ajándék és nem hiszem, hogy a gyerek lelke sérülni fog, pici még és ahogy már írták mások is teljesen felesleges a karácsony ünnepe a lényeg , a hangulat, az illatok, a szeretet és nem a kifosztott játékbolt. Amikor gyerek voltam imádtam a Karácsonyt és a mai napig oda vagyok érte, pedig szegények voltunk és nem sok ajándék volt, de ezen a napon boldogabb voltam mint bárki más és a gyerekemnek is ezt az érzést szeretném átadni majd, hogy érezze a Karácsony több mint egy alkalom az ajándékozásra a Karácsonynak lelke van amit nagyon sokan nem is tudnak, mert soha nem érezték! Nekem és a családomnak ez a legfontosabb!!
2010. okt. 22. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!