Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennétek koncertre 4 hónapossa...

Mennétek koncertre 4 hónapossal? Ha meg lehet oldani hogy halkabb, csendesebb részen vagy vele?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 A kérdező kommentje:
Nem kifogásokat keresek, csak igyekszem válaszolni a kérdésekre is. Pl a fertőzésekkel kapcsolatban abszolút igazatok van, főleg zárt térben.
2022. máj. 7. 18:03
 52/61 anonim ***** válasza:
88%

Próbálim beleképzelni magam...

Kint állok egy csarnok előtt babakocsival...

Kijön apuka és bemegyek....

2 szám múlva kijövök, apuka épp szaross pelenkát cserél, így 2 számról mindketten lemaradunk, de bemegy apuka...

Én próbálon visszaaltatni a gyereket, de letelik újabb 2 szám, apuka kijön, éa folytatja az altatást én bemegyek...

A bizti őrök egyre furábban néznek, lehet valamelyik màr inkább átveszi a bébit.

Basszus a cumi nálam maradt így ki kell menjek újabb két szám kimarad...

Mire visszaérek már a búcsúdal megy...

Hú de jót szórakoztunk...

2022. máj. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 A kérdező kommentje:
Közben kiderült hogy elnéztem az időpontot, 5 hónapos lenne, úgy is túl pici még?
2022. máj. 8. 12:22
 54/61 anonim ***** válasza:
90%

Egy honap aztan sokat valtoztat...

Oszinten, ebbe te belegondoltal? Igen pici

Egy ekkora gyereknek egy koncerten semmi keresni valoja

Vagy maradsz a seggeden otthon, vagy apuka marad, vagy keresel mellé valakit arra a pár órára

De ugy latom fontosabb ndked a bulika mint a gyereked, tehat irhatunk mi itt barmit, ugyis elmesz es elviszed leszarva a gyereked komfortjat

Remelem azert majd a parodnak tobb esze ledz, es ő legalabb eszbe kap hogy lehet nem kene vinni a kicsit

2022. máj. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 anonim ***** válasza:
73%
Te komolyan azt hiszed, hogy 1 hónap számít? Évek se számítanak! Egy hatévesnek sincs helye késő esti hangos koncerten. Be se engedik.
2022. máj. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/61 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, hagyjátok, nem fogják beengedni.
2022. máj. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 Bellatrix:3 ***** válasza:
14%

Amúgy be engedik, nincs olyan, hogy nem, 4-5 hónapos gyerek nem olyan kicsi. Utánna kéne nézni, hogy csomó ember visz ekkora gyereket koncertre zajvédővel a fején és egyiknek sem lett baja. Láttam én is totyogóst metál fesztiválon nagyon kis cuki volt, nem volt még 1 éves, fejhallgató volt rajta és elvolt nyugiba, nem stresszelték túl a dolgot. A gyerek is hozzá szokik a környezethez ha viszed ilyen helyekre. Én talán az első koncerten amin ott voltam 3 éves lehettem elvileg jól bírtam, 6 évesen emlékszem, hogy kifejezetten élveztem a bulit. Annyi lett az eredménye, hogy azóta is imádok koncertre járni.

Túl van aggódva rendesen, a kérdező lazán felkészül mindenre nem fog beszarni, ha sír, éhes vagy pelenka csere kell, a gyerek sem lesz stresszes mert anyuka sem az.

2022. máj. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
88%

Kezdjük ott, hogy egy fesztivál nem zárt térben van, ott hátrébb, arrébb lehet menni, itt meg egy zárt teremről van szó.

Attól mert más idióta, nekünk is törvényszerűen annak kell lenni?

Hiába ámítjátok magatokat, nem, nem fogják beengedni.

Amúgy ez milyen bulika lenne egyáltalán, ki-be rohangálni?

Nem beszélve, hogy totál hülyének nézne mindenki.

Gondolom a férjed mindenképp menni akar, te meg nem akarod, hogy egyedül menjen, inkább elcitálod a gyereket is.

Mert azt nekek ne próbálja senki bemesélni, hogy ez hú mekkora szórakozás lenne.


Remélem úgy elzavarnak, mint a huzat.

2022. máj. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 Bellatrix:3 ***** válasza:
20%
Nem fogják elzavarni, mert az ő felelősségére beviheti, tetszik nem tetszik be fogja tudni vinni. Ezen felesleges hisztizni. Mindneki oda viszi a gyereket ahova neki tetszik, hiába veri más a hátsóját a földhöz, ez van el kell fogadni.
2022. máj. 8. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/61 anonim ***** válasza:
98%
Eddig csak olvasni akartam a válaszokat, mondom ebből én kimaradok hátha nem olyan segghulye a kérdező hogy elvigye az akkor 5 hónapos gyerekét egy koncertre. De eddig bírtam. Kérdező, hogy lehet ilyen felelőtlen? Komolyan egy koncertet nem tudsz kihagyni a gyereked egészsége érdekében? Akkor ha tényleg nagyon akarsz menni akkor bízd valakire azt a szerencsétlen babát. Mondjuk én a helyedben még ezt se tenném. Mert kész ideg lennék a koncerten hogy vajon el tudta e altatni egy idegen a gyerekem (ha ismerős rokon nem érne rá). Meg a szülei nélkül egyáltalán meg tudja e más nyugtatni? Nekem mát lassan 9 hónapos a gyerekem és a következő hétvégén elvileg mennék barátnőkkel este kicsit kimozdulni de már most azon filozok hogy fog a gyerek nélkülem elaludni meg vissza aludni. Pedig én a férjemre hagyom majd. Csak még nem volt ilyen hogy egyedül maradjon estére fektetés után a gyerekkel. Na de nem vagyunk egyformák.. a lényeg hogy te nagyon önző egy ember vagy kérdező és ha nyers is leszek de kijelenthetem hogy nem vagy való anyának ha ilyen simán a gyereked érdeke ellen döntesz.
2022. máj. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!