Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennétek koncertre 4 hónapossa...

Mennétek koncertre 4 hónapossal? Ha meg lehet oldani hogy halkabb, csendesebb részen vagy vele?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 anonim ***** válasza:
88%

Egy koncerten történhet bármi is. Kitör a pánik, akkor nem néznek az emberek a lábuk elé.

Utólag mindig okosabb az ember.

2022. máj. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/61 anonim ***** válasza:
91%
Komolyan egy kornyikálás annyira de annyira fontos, hogy ennek a tortúrának kitennél egy 4 hónapos gyereket? Tök komolyan kérdezem.
2022. máj. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
92%
Nem valami jó ötlet. Keressetek babysittert, akit megfizettek, az vállalja későig is.
2022. máj. 7. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
99%

Így nem.

Vagy babaysitter vagy egyikőtöknek nincs koncert.

2022. máj. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
86%

Nincs az az egyuttes amit ne tudnek kihagyni azert h a 4hos gyerekemnek ne legyen hallaskarosodasa.


Egy koncert nem csak bent az, kint az ajto elott ott a sok hangos dulongelo reszeg, bagoszag...nem oda valo egy baba.

2022. máj. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 anonim ***** válasza:
92%
Nem. Most terhesen is soknak éreztem az embert meg a cigiszagukat meg mindent, így se mennék mégegyszer szerintem max nyitott helyre. A babával tuti nem fogok.
2022. máj. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/61 anonim ***** válasza:
25%
4 honaposan egy bevasarlasban nem tudom mit kell logisztikazni, 1 honaposan is mentünk vele, meg mindig, de koncertre én se vinném.
2022. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
88%
Biztos, hogy nem mennék el vele.
2022. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
39%
28. A logisztikázás szerinted nem azt jelenti, hogy én is megyek vele de szervezést igényel te nagyokos? Ne alvás időbe essen, ne legyen éhes, vigyük a pelenkázó táskát, babakocsi, vagy hordozó, lehetőleg ne a legnagyobb tömegben menjünk stb. Bocsi ha te ezekre nem gondolsz, csak viszed a gyereket amikor kedved szottyan aztán had üvöltsön én azért szeretem nyugodtan intézni.
2022. máj. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem 4 honaposan nagyon pici hozza. Főleg egy koncert gondolom este lesz. Teljesen felborítjatok a napirendjét mert ott biztos h szegény nem fog tudni pihenni. És az melyikotoknek jó h ki-be rohangaltok egész koncert alatt ?

Ha sír és nem tudjatok megnyugtatni akkor te tudnád élvezni?

Mi lenne ha apa maradna vele otthon te meg elmennél valamelyik baratnoddel? :)

2022. máj. 7. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!