Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennétek koncertre 4 hónapossa...

Mennétek koncertre 4 hónapossal? Ha meg lehet oldani hogy halkabb, csendesebb részen vagy vele?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 11/61 anonim ***** válasza:
85%
10, mert a kismamás csoportban lassan csak buta, önző tyúkok lesznek. Az értelmesebbje hamar elmenekül onnan.
2022. máj. 7. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/61 anonim ***** válasza:
92%
Nem mennék. Ha mindenképp menni akarnék, megoldanám addig a gyermekfelügyeletet.
2022. máj. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/61 anonim ***** válasza:
86%
10, szerintem nem nagyon voltál koncerten. Hiába a füldugó, lb az egész teste rezegne.
2022. máj. 7. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/61 anonim ***** válasza:
88%
Kérlek ne. Értem én, hogy szeretnél kimozdulni, de akkor arra a pár órára bízd rá valakire. Apuka, nagyszülők, barátnők, szitter.
2022. máj. 7. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/61 anonim ***** válasza:
78%

10.

A "saját cucc" addig ott fog lógni a vállán? Padon pelenkázni?!

Meg ha épp nem figyel senki, gyorsan megszoptatom, vagy mikró után rohangálok a tápszerrel, hátha beengednek valahová míg én tápszert kutyulok?

Pont hogy a kismamás csoportokban lenne már szétszedve egy ilyen kérdező, nem is merné névvel, arccal feltenni, akkora baromság.

2022. máj. 7. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/61 anonim ***** válasza:
85%

"Attól, mert anya lettél, még nem jár épp ennyi lemondással"


Ez a mondat a legjobb :DDD

2022. máj. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/61 A kérdező kommentje:
Pelenkázás és szoptatás is megoldható lenne. Álló jegyünk van, azzal mobilisabbak vagyunk. Már kb 2 éve, de a kovid miatt elmaradt, közben jött a gyerek. A felügyeletet sajnos nem tudjuk megoldani, senki nem vállalja olyan későig. Úgy gondoltuk, hogy a baba nem jönne egész a koncertterembe, hanem mindig az egyikünk vigyázna rá az ajtón kívül. Így mi is halljuk, neki nem túl hangos, és felváltva bent is vagyunk.
2022. máj. 7. 07:01
 18/61 anonim ***** válasza:
88%
4hónapossal nem, pedig aztán én tényleg lazán veszem a gyereknevelést😅 ezzel szemben nyáron motoros találkozóra viszem a 1,5 éves lányom🤷🏻‍♀️ igen, kint fogunk sátrazni jó idő esetén, bár még kezdésnek csak a 0. napra megyünk ki, és az 1. napján este jövünk haza
2022. máj. 7. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/61 anonim ***** válasza:
60%
Persze, vidd csak ennyi enner közé, kockáztasd még azt is, hogy elkapjon valamit.
2022. máj. 7. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/61 anonim ***** válasza:
75%
Biztosan nem. Egyrészt én félnék, hogy elkap valamit, másrészt én igyekszem lazán venni de egy 4 hónapossal még egy bevásárlás is logisztika. A másik ami felmerült bennem, hogy gondolom nem délutáni program. Éjszaka bulikázol a picivel?
2022. máj. 7. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!