Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bajt jelent, ha a babátok a...

Bajt jelent, ha a babátok a megszokottnál "lehangoltabb", csendesebb?

Figyelt kérdés
6 hetes a kislányom, és ma a megszokottnál "lehangoltabb".Nem sír, hogy vegyem fel, csak a kajáért üvölt, utána meg mindig elpilled, és elalszik.MA aludta végig az éjszakát először, tehát kipihenten ébredt, mégis szinte egész d.e. aludt, pedig ez nem szokása, napközben eddig csak a babakocsiban aludt a kinti levegőn el.Jelentheti ez azt hogy beteg lesz?Mást nem vettem észre rajta, láza nincs, nem tüsszög, nincs bedugulva az orra, és nem tekereg hogy fájna a pocija.Lehet frontot érez?vagy más lehet?Vagy csak ne aggódjam túl?:)
2011. jan. 18. 12:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak olyan napok, amikor teljesen úgy viselkedett, ahogy kéne a korában. Most 10 hetes, de sokkal kevesebbet alszik, mint kéne. Aztán amikor annyit aludt, mint amennyit kellett volna, bennem is felmerült, h biztos minden rendben van-e. De 2 nap után visszatért a "megszokott" alvásra. Szerintem nincs semmi baja, lehet, h most jön egy váltás az alvási szokásában :-)
2011. jan. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Most még túlaggódod. 6 hetesen nincs rendszerük, össze-vissza alszanak. Ma ilyenje van és kész, ne aggódj miatta.

Persze azért egyen (szopi v táp, nem tudom), meg legyen elég pelus, ha nem sír, akkor nincs gond.

2011. jan. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!