Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kamillateától alhat többet a...

Kamillateától alhat többet a megszokottnál a babám?

Figyelt kérdés
6 hetes és a széklete miatt adom neki tegnap óta.Eddig max 2 órát aludt egyhuzamban,most meg 4 órákat.És elég nyugodt is.Lehet ez a kamillateától?
2009. szept. 18. 15:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet,hiszen a kamilla nyugtató hatású.Bár az én fiamat is lenyugtatná kicsit:)))
2009. szept. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudtam,hogy nyugtató hatású de,hogy ennyire???
2009. szept. 18. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rá így hat, hiszen még nagyon kicsi. Vigyázni kell a kamillával, mert igaz, hogy nagyon jó, meg nyugtató is, de szárító hatása is van, ezért szokták ajánlani pl. gyulladt bőrfelületre is. Mindennap nem szabad még felnőttnek sem inni.
2009. szept. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha a székletével van probléma, akkor szerintem jobb, ha a gyermekorvossal beszélsz. Nekem anno a fiammal volt ilyen probléma, nagyon székrekedéses volt. A doktornő Levulocot írt neki. Nála bevált. Reggel éhgyomorra adtam be, szerette, mert édes.
2009. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!