Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kamillateától lehet zöld az...

A kamillateától lehet zöld az anyatejes babám széklete?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszaitokat! :-)
2011. jan. 25. 20:20
 1/9 anonim ***** válasza:

védőnőm szerint igen. bár az én fiamé még hetekkel azután is zöld volt, hogy én már nem ittam.

mástól is lehet zöld, de ez általában nem baj.

2011. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem hinném.Az én babámé nem zöld a teától.Amég cicizett addig volt hogy zöld volt de az még újszülötként.
2011. jan. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Eddig aranysárga volt. Ma kapott pár korty teát, mert állandóan szopizott volna, és nem tudott a kis gyomra kiürülni, csak tekeredett a pocak. A tea után volt a széklete zöld. Ezért gondoltam erre...
2011. jan. 25. 20:27
 4/9 anonim ***** válasza:
akkor inkább meghajtotta a tea és a meg nem emésztett tej volt az. a kamillatea hajt és szárítja a beleket, tej helyett ne add. ha mindenképp akarsz, akkor édesköményt adj.
2011. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én olvastam már olyat, hogy a túletetésnél is lehet zöld a kaki. Szerintem inkább ettől lehetséges.
2011. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Az édesköménnyel az előző kisfiamnál megjártam, mert iszonyúan fájt tőle a pocakja, attól félek egy kicsit. A kamilla viszont nyugtat, ha jól tudom, egyedül ezt a kakit nem tudtam mire vélni! :-)
2011. jan. 25. 20:32
 7/9 A kérdező kommentje:
Lehet, bár ez nem volt most sok mennyiségileg!
2011. jan. 25. 20:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk is volt ilyen, a lányom a mai napig szopik.Mondta a védőnő is, és a gyerekorvos is, hogy túletetésnél zöld.Ez egy átmeneti dolog, magától elmúlik.Kizárt, hogy a kamillateától volt.Egyszerűen sokat evett, több epét választott ki a kis mája, és ez jelenik meg a székletben.Még egy párszor elő fog fordulni.Akkor kell vigyázni, ha a szaga más, mint szokott lenni.Hasmenésnél pl. büdös.
2011. jan. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi! :-)
2011. jan. 26. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!