Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennétek koncertre 4 hónapossa...

Mennétek koncertre 4 hónapossal? Ha meg lehet oldani hogy halkabb, csendesebb részen vagy vele?

Figyelt kérdés
2022. máj. 6. 23:50
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 anonim ***** válasza:
92%
Most ezt te komolyan gondolod? Mondd, hogy nem... Kérlek...
2022. máj. 7. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/61 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehet egy koncert (majd lesz máskor) annyira fontos, hogy beáldozd a kicsi gyereked egészségét és nyugalmát. Felnőtt szülő lettél az elmúlt évben.
2022. máj. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 anonim ***** válasza:
92%
Soha. Akkor sem, ha csak eszik alszik baba lenne. Nem is értem, hogy gondolod ezt az egészet. Vagy nagyszülők, vagy fizetett segítség, vagy nem mennék.
2022. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/61 anonim ***** válasza:
3%
Komolyan van,aki nem vinné el? atya ég mennyi hozzá nem értő para mami
2022. máj. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
98%
De most komolyan, mi lenne abban az anyukának a szórakozás, ha ott a baba is?
2022. máj. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
77%

Mondjuk azt nem írta a kérdező milyen koncert, ha csak egy sima gyerek együttes ahol azért nincs "durvulás" akkor talán, de még lehet, hogy oda is kéne a zajvédő a hangosítás miatt.

De egy felnőtt koncertre nyilván nem vinném! A fesztiválokon sem értettem soha ezeket a szülőket.. :/

2022. máj. 7. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
91%

Egyet is értek itt a többi kommenttel, meg nem is.

Én bőven láttam már 4-5 hónapos gyerekeket szabadtéri koncerten, főleg hordozóban. Mondjuk zárt térire én sem vinném. A fültokkal a fülükön úgy aludtak, mint a bunda. Ettől függetlenül én sem vittem kb. sehova ennyi idősen, de azért, mert nagy macera volt vele minden.

Szerintem ez legnagyobbrészt a gyerekedtől függ, hogy milyen a hibitusa... Van, akinek minden IS mindegy és csak anya legyen közel, és van olyan baba, aki meg utálja az egészet, és sír, nyűglődik egy egy ilyen procedúra alatt (mint bevásárlás, orvoshoz járás, ügyintézés stb.)

2022. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 anonim ***** válasza:
72%

“ Ne alvás időbe essen, ne legyen éhes, vigyük a pelenkázó táskát, babakocsi, vagy hordozó, lehetőleg ne a legnagyobb tömegben menjünk stb.”


Alvásidőben a legkényelmesebb. Ő alszik a babakocsiban, te meg válogathatsz kedvedre.

Ne legyen éhes? Megetetem indulás előtt. 🤷🏻‍♀️ A pelenkázótáska meg mindig be van készítve, nem kell rá külön figyelni.

2022. máj. 7. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/61 A kérdező kommentje:
Igen, zárt térben lesz, de nem az a durvulós, se részegek se bagósok, főleg hogy beltérben nem is szabad dohányozni. A napirendünk nem időhöz kötött, hanem a cselekmények sorrendjét jelenti. Egyedül a fürdés fog későbbre csúszni, kb 10ig tart majd. Egy alkalom is ekkora gondot okozna?
2022. máj. 7. 10:32
 40/61 anonim ***** válasza:
28%
38. Jól van nagy ész. Képzeld nem minden gyerek olyan mint a tiéd. Megengeded, hogy én ne alvás időben vigyem vagy mindenkinek úgy kell ahogy te akarod. Az enyém nem alszik el a babakocsiban vásárlás közben, képzeld el. Nahát, van ilyen? Azta.. Te komolyan ennyire nem tudsz értelmezni? Azt mondtam vigyük a pelenkázót, nem azt hogy összekészítem. Nem tudsz olvasni? A megetetem indulás előtt már is szervezés. Komolyan nem hiszem el, hogy ilyen buta emberekkel kell állandóan vitatkozni. Mert te is aztán gondolom mindenkibe bele kötsz, mert te tökéletes vagy, közben meg annyira süt rólad az egyszerűség, hogy fáj nézni. Írogass nyugodtan, mondd el te mennyire szuperanyuka vagy, ne haragudj de nem fogok válaszolni, annyira kellemetlen vagy.
2022. máj. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!