Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MI a véleményetek a Rota...

MI a véleményetek a Rota vírus elleni védőoltásról? Régen híre sem volt ilyennek. Szerintetek érdemes oltatni?

Figyelt kérdés
2010. szept. 16. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én most oltattam be a babám. A két nagyobb csemetém ők már nem kaphattak. Mivel mindketten átestek hányós betegségen igy tudom milyen borzasztó látni mikor szenved. Nem tudom rota -e volt vagy más. De ha már egyet kitudok védeni (főleg a legveszélyesebbet) akkor megteszem még ha drága is.
2010. szept. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A mi gyerekorvosunk nem támogatja, és a védőnőnk sem, így nem oltatok, bízom a véleményükben.
2010. szept. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szia! mi nem oltatjuk be, a gyerekorvos sem ajánlotta, azt mondta, ha elkapja és odafigyelünk, h. ne száradjon ki, nem lesz baj. Állítólag úgyis elkap hasmenős-hányós vírust majd amikor a földön hempereg, és a doki szerint nem sok különbség van azok és a rota között. Mondjuk a kisfiam sok folyadékot iszik, nagyon szeret inni, így remélem ha elkapja, nem fog kiszáradni, akkor is eleget iszik majd.
2010. szept. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
én amivel lehet beoltatom babám!ezt sajna nem adattam be neki,mert anyagilag sokaltam!a védönénik és a gyerekdoki is azt mondta,h szerencsére kevés gyerek kapja el,de ha elkapja akkor nagyon brutál!bízom benne,h nem kapja el
2010. szept. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!