Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Rota...

Mi a véleményetek a Rota vírus elleni védőoltásról? Van e bármilyen mellékhatás?

Figyelt kérdés
A családban eltérő álláspontok vannak. Van aki szerint elég a kötelezőket beadatni a babának, van aki szerint a Rota vírus ellenit is.
2009. okt. 4. 13:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Én beadattam,így láttam jónak.Állítólag "csak" 3 törzs ellen véd...De ha azellen a 3 ellen meg tudom védeni a babám,már megérte.


Itt a fórumon majd irnak pro és kontrát.Sztem te döntsd el,ha megengedhetitek akkor adasd be.

De ez az én véleményem.

Nálunk az öcsém Rota miatt kerűlt kórházba,senkinek nem kívánom amit ő akkor átélt...


2 oltásból áll,mi most kaptuk meg a másodikat.Egyiknél sem volt semmi mellékhatás.

De nem is mondta a doki h lehet mellékhatása.

2009. okt. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is beadattam. Semmi mellékhatás nem volt. A nővérem lánya elkapta, nem lettem volna nővérem helyében. 10 hétig intenzívre járkált a gyerekéhez.
2009. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
előző vagyok 1 hétig :-))
2009. okt. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam is megkapta már az első adagot a rotából.


Valahogy úgy voltam vele, hogy ennyit megér az, hogy a fiam legalább ezt a nyavalyát ne kapja el.

Sajna már tápszeres teljesen, ami gondolom nem védi meg ettől a vírustól(sem).


Belázasodott egy estére,de a kedve nem volt rosszabb mint szokott lenni.Más mellékhatást nem tapasztaltam.

Kapott mellé még 2 oltást is, így nem tudom, hogy a lázasodás melyiknek volt "köszönhető".


A jövő 7en kapja meg a második adagot a rotából, de amellé is kap majd egy szurit. Remélem nem lesz gond.

Én nyugodtabb vagyok így, hogy megkapja a rotát is.


Az hogy megveszed -e neki (18.000.-Ft darabonként) és beadatod -e, az egyedül a Te döntésed (és sajnos manapság a pénztárcádé is)


Boldog és egészséges babázást kívánok Neked

2009. okt. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Utolsónak: a picúr valószínű,h a másik oltástól lázasodott be.

Mi külön kaptuk a rotát,nem volt semmi gond,aszuritól viszont volt láz:(

2009. okt. 4. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem adattam be.A doktornőnk azt mondta nem kell elég csak a kötelezőket beadatni,így is sok amit kapnak.
2009. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem adattam be, mert szerintem felesleges. 3 törzs ellen véd, és aki elkapja sem bizti, h kórházba kerül... nincs a fiamnak nagyobb tesója, figyelünk a higiéniára. ennyi.
2009. okt. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én sem adattam be /nem a pénz miatt/. Én úgy láttam jónak hogy a kötelezőkön kivül mást nem adatok be.
2009. okt. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!