Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vállalnád a petedonor szerepét...

Vállalnád a petedonor szerepét, ha közeli rokonod kérne meg rá?

Figyelt kérdés
10 hós a babám, de sógornőméknél már hét éve nem jön össze a gyermekáldás. Már szóba jött az a lehetőség is, hogy donor petét termékenyitenének meg a férje spermáival. S ha szerezne donort, ez már lehetséges is lenne. De én nem tudnám elképzelni, hogy ott nőljön fel a szemem látára, tudnám, hogy ő az enyém. Önzőnek érzem magam emiatt, de hál istennek még nem kértek meg.Bizom benne, hogy összejön nekik egy saját.
2010. aug. 31. 14:46
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
81%
Semmiképpen. Én személy szerint úgy élném meg, hogy van valahol egy gyerekem, akiről nem én gondoskodom.
2010. aug. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
78%

Nálunk is hasonló volt a helyzet, férjem nővérééknél nem jött össze a baba, a csajszi kitalálta, hogy majd én szülök nekik egyet! Persze azonnal közöltem, hogy ezt azonnal és egy életre felejtse el, keressen más megoldást!

Szerencsére nekik összejött!


A kérdésedre válaszolva, én a donor szerepét sem vállalnám olyan okok miatt, amit Te is leírtál!

2010. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
56%
Nem. Lehet önző vagyok, de én senkiért nem vállalok ilyen macerát. Ha mit tudom én pl csak így "kivenném a táskámból a petesejtet és odaadnám neki" akkor simán, de ugye ez nem így megy...
2010. aug. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
35%
Nem. Képtelen lennék rá. Ez nem önzőség, hanem anyai érzések. Akinek már van gyermeke az tudja,miről beszélek.
2010. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
26%
Nem, képtelen lennék rá. Akámennyire is ő hordaná ki, félig az én gyermekem lenne, nem tudnám odaadni másnak, még a legközelebbi rokonomnak sem.
2010. aug. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

Imádtam kismama lenni,akár 100x végigcsinálnám,de szülés után nem tudnék elválni tőle,hiszen valahol mégis csak az enyém lenne és azt nem élném túl,ha oda kellene adnom bárkinek is.

2010. aug. 31. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Én biztosan adnék, hogy segítsek, ha módomban áll.
2010. aug. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Hú, köszi szépen csajok, egy picit megnyugodtam, hogy nem velem van a baj. Remélem, soha nem kerül arra a sor, hogy megkérjenek rá, mert nagyon félnék tőle, hogyan lehet ilyen kérést visszautasitani.
2010. aug. 31. 15:05
 9/40 anonim ***** válasza:
Nem adnék.
2010. aug. 31. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
Nem mennék bele, amiatt, amit a többiek is írtak. ha megkérnének, szépen, de normális hangnemben visszautasítanám és ezt kötelességük tiszteletben tartani.
2010. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!