Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalnád a terhességet? Alul...

Vállalnád a terhességet? Alul bőven.

Figyelt kérdés
Mit tennél,ha lenne egy sérült gyermeked,akitől nem tudsz elmenni dolgozni,szinte minden idődet leköti,de IMÁDOD!!!Ám terhes vagy(5 hetes),és szinte biztos,hogy ő is sérült lesz. A doki felajánlotta az abortuszt,de Te mit tennél?Sehogyan sem jutok jó döntésre.
2009. jún. 9. 09:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, hogy megkérdezem, de miért biztos, hogy a 2. is sérült lesz?
2009. jún. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Igen, engem is az érdekelne, hogy miért biztos az, hogy a 2. baba is sérült lesz?
2009. jún. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Sajnos egy összeférhetetlenség a férjemmel.
2009. jún. 9. 09:47
 4/20 anonim ***** válasza:
89%
Én csak édesanyám példáját tudom elmesélni. Öcsém vesebeteg,napi 24 órás felügyeletre szorul,anyukám terhes lett. Nem lehetett tudni,hogy a baba beteg lesz e,de nem tartotta meg. Azt mondta,hogy a babával nem tudna úgy foglalkozni ahogy kell,mert ha a tesómmal vmi. történik,nem tud kétfelé szakadni. A mai napig szomorú lesz,ha eszébe jut,de azt mondja,tudja hogy jól döntött.
2009. jún. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Ez egy iszonyatosan nagy dilemma. Véleményem szerint a gyermek érdekeit, jövőjét, életét kell elsősorban, és mindenekelőtt figyelembe venni. A sérülés mértéke, valószínűsége - ahogy az első válaszoló kérdezte biztosan sérült lesz? - befolyásolja. Ebben csak Ti dönthettek, de iszonyú felelősség van rajtatok ez biztosan. Remélem okosan Tudtok dönteni, szorítok Nektek!!!
2009. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
73%

Jaj, istenem... nagyon sajnálom a dolgot, én valószínűleg megreccsennék, de ha 100000%. hogy beteg lsz, akkor elvetetném... Hisz nem tudnék úgy foglalkozni az elsővel.. Vagy nem tudom.. lehet, hogy nem tudnám megtenni...

Kívánom, hogy helyes döntést tudj hozni..

És azt is szívből kívánom, hogy ne legyen beteg a babád!!!!!!!

2009. jún. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
90%
Szia. Ne haragudj, biztos lepontozol, de ha tudjátok a férjeddel, hogy eleve összeférhetetlenség miatt beteg babátok lehet csak, akkor miért??? miért nem védekeztek? A mai világban nem egyszerű, és bár tudom, hogy neked ő a legszebb, és az egyetlen, akkor sem vállalnám be a testvért, aki szintén beteg.Nehéz döntés biztos vagyok benne, de inkább szenteld mindenedet a már megszületett kisgyermekedre. sok boldogságot, egy 20 hetes kismama.
2009. jún. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat.Most is bőgök mint egy csacsi,2 nap és döntenem kell,hogy minél hamarabb meglegyen a megszakítás,ha úgy döntök.
2009. jún. 9. 09:54
 9/20 anonim ***** válasza:
82%
Megkérdezhetem,hogy ha Ti nem lesztek akkor tud-e teljes életet élni a gyermeketek?Mennyire sérült?Fejleszthető?Bírnád ugyanezt kezdeni előről egy picivel?Én nem vállalnám,nem merném!Felelősségteljes döntést kell hoznotok!Kívánom,hogy jól döntsetek!
2009. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
58%

én kérdeztem, hogy biztos-e


ha ennyire biztos, és 1000%, hogy biztos, akkor én az összes erőmet, figyelmemet megtartanám a már meglévő gyerekemre. most ezt így leírtam, de leírni sem volt könnyű, én aki soha nem vetetnék el babát.

nem tudom. én is azt kívánom, hogy tudj döntést hozni, és jó döntést hozz. ha lehet jó döntést hozni a helyzetedben.

2009. jún. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!