Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vállalnád a terhességet? Alul...

Vállalnád a terhességet? Alul bőven.

Figyelt kérdés
Mit tennél,ha lenne egy sérült gyermeked,akitől nem tudsz elmenni dolgozni,szinte minden idődet leköti,de IMÁDOD!!!Ám terhes vagy(5 hetes),és szinte biztos,hogy ő is sérült lesz. A doki felajánlotta az abortuszt,de Te mit tennél?Sehogyan sem jutok jó döntésre.
2009. jún. 9. 09:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Pharmatex hüvelykúppal védekezünk 2 éve.
2009. jún. 9. 09:58
 12/20 A kérdező kommentje:
60-70 %,hogy sérült.
2009. jún. 9. 09:59
 13/20 anonim ***** válasza:
80%

nem lehetne genetikai vizsgálatot? Kromoszóma vizsgálatra gondolok. annak 4 hét az eredménye.mert ha egészséges, akkor viszont gondolom nem kérdés, hogy megtartanád...

Ingyenes a vizsgálat, és még az időből sem csúszol ki. Sztem beszéld meg a dokival a vizsgálatot, mert ott kiszürik a betegségeket.Én 4 hete voltam magzatvízvételen. Hidd el megéri.

2009. jún. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
80%
Szia! Nagyon sajnálom, iszonyú nehéz lehet most Neked. Én 8 hetes vagyok és sokszor eszembe jut, remélem, egészséges lesz a pici. De ha tudnám, hogy nem, elveteném, nem magam miatt, de ha tudnám, hogy nem lesz boldog élete, akkor nem látnám értelmét megtartani. Remélem nem tűnök kegyetlennek. Kivánom, hogy olyan döntést tudj hozni, ami mindegyikőtöknek a legjobb!
2009. jún. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
nem ismerjük a sérültség mikéntjét, fokát. De én azt gondolnám, hogy neki is jó, ha van testvére!
2009. jún. 9. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy hányadik hétben vagy, de a 16-ig megcsináltathatod a magzatvízvételt. Nem kérdezted a dokit, hogy az kimutatná-e, hogy beteg a baba? Nagyon szorítok Neked!!!!!!!
2009. jún. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sajnálom az esetedet.Még sosem hallottam ilyent,h egy pár annyira összeférhetetlen.

Túl nagy kérés lenne ha megkérnélek h magyarázd meg nekem?És azt is h miben nyilvánúl meg a sérültség?Vagyis mennyire súlyos?

Megvárnám azt a terhességi kort amikor megtudják mondani h sérült-e vagy sem.Mert azért van 30-40% h nem sérült.

Ha sérült,akkor NEM tartanám meg.


Továbbá:tudom,h most lélektelennek tűnök,de:

Mivel neked is és a párodnak is egy élete van,hát másik párt keresnék akivel találok.Ahhoz h teljes értékű életet élhessek.

A már meglévő sérült közös gyerekről pedig közösen gondoskodnánk tovább is.

2009. jún. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
60%

Ha a már meglévő gyermeked nem lesz képes önálló életre, és valószínű, h a tesó sem, akkor a válaszom: nem!

Az elsőre fordítanám minden erőmet, nem vállalnám a 2. gyereket.

Borzasztóan sajnállak, nagyon nehéz lehet! :((

2009. jún. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
60%
A méhlepény mintavételt a 10és 12.hét között vizsgálják.Abból 95%-os eredménnyel megállapítják a baba génjeit és azt is,hogy egészséges-e a magzat.Én addig nem döntenék,amíg ezt nem nézetném meg.Ez a vizsgálat neked nem kerül pénzbe.Sok szerencsét!
2009. jún. 9. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó vagyok.Úgy tudom ennek a vizsgálatnak az eredménye 4nap alatt megvan.
2009. jún. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!