Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha most újra terhes lehetnél,...

Ha most újra terhes lehetnél, mit szólnál hozzá, vállalnád?

Figyelt kérdés
Nekem 11 hetes a fiam, első baba. Majd szeretnénk neki testvért, 2-3 év múlva. De ha már most terhes lennék, annak is nagyon örülnék, nekem még mindig nagyon hiányzik a terhesség, bár lehet, hogy azért mert még nem telt el túl sok idő a szülés óta. :-)) Más hogy van ezzel??
2009. márc. 9. 17:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sza nekem 6 hós a kisfiam,és mi már a kistesón dolgozunk.Olyan 2 hós lehetett a manó amikor elkezdett hiányozni a baba várás.Meg hát annyira imádni való ez a kis csöppség, és annyi örömöt hozott nekünk,hogy úgy döntöttünk minél elöbb szeretnénk még egy babót. :)
2009. márc. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is nagyon szerettem terhesnek lenni (nagyon könnyű terhességem volt) bármikor újra végig csinálnám a 9 hónapot, de egyelőre nem.

Mi olyan 3-4 év múlva szeretnénk kisterstvért, és nem is szeretném, ha besikerülne, úh. már szedem a gyógyszert.

Szeretném most minden időmet és figyelmemet a kislányomra összpontosítani, egy pár évig csak vele foglalkozni.

Utána, ha ő már kicsit nagyobb lesz, és önállóbb, jöhet a kistesó :)


5,5 hónapos kislány anyukája

2009. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 16 hónapos a kisfiam, de én egyenlőre borzongok a terhesség gondolatától. Én nem szerettem, nem élveztem, talán azért, mert egyáltalán nem volt nyugodt terhességem. Amúgy nagyon szeretnék még tesókat, de nem tudom mikor szánom rá magam. Most amúgy más okokból sem alkalmas.
2009. márc. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem is elég nehéz terhességem,majd szülésem volt ezért nem akarunk mégeggyet!talán majd évek mulva!
2009. márc. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Nekem is hiányzik a terhesség, pedig félidőig elég problémás volt. Én nem tudnám vállalni, igaz nincs is kitől, hiszen egyedül nevelem a törpimet. De ha lenne, lehet, hogy vállalnám, mert imádtam minden nyűgjével együtt. Elég nehéz szülésem volt, de arra már ki emlékszik?:))
2009. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért gondolj arra is, hogy nem véletlen, hogy 1 évet szoktak mondani az orvosok, hogy jó kihagyni. Nem csak a picire nem tudnál annyira figyelni, a szoptatásnál is problémák lehetnek (mert lehet, hogy megváltozik a tej íze), nagyobb a méhen kívüli terhesség esélye, de a te méhed sem készült fel még a következő babára- hogy a szervezeted tartalékairól ne is beszéljek. Szóval szerintem azért gondold meg, mert hiába hiányzik a terhesség, de egy kis időt hagyj mindkettőtöknek!
2009. márc. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én császárral szültem 6 hónapja.A dokival megbeszéltem, és azt mondta bármikor jöhet a kistesó ha úgy gondoljuk,mert mire a seb nyomás alá kerülne addigra már elég idő telt el az előző műtét óta.És azt mondta mostanra minden rendeződött oda bent egy újjabb egészséges terhességhez.A szoptatás az meg nem minden esetben szünik meg.Az igaz hogy megváltozhat a tej összetétele, a terhességi hormonok miatt,de nem feltétlenül hagyja abba a baba a szopizást.Hallottam már olyat hogy az anyuka (a második babánál) egész terhessége alatt szoptatott, és még szülés után is mind a 2őt.
2009. márc. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!