Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok csak ilyen "felelőtl...

Én vagyok csak ilyen "felelőtlen etetés terén"?

Figyelt kérdés
Itt néha szerintem olyan túlzásokat olvasok hogy csuda! Gondolok itt arra hogy állandó kérdés az első éves szülinapi torta hogy milyen legyen hogy ehesen a gyerek belőle, meg kölesgolyókat etetnek a babákkal meg babapiskótát csak 10 hónapos kor után. A tehéntejről nem is beszélve hogy szerencsétlen gyerekek még 2 évesen azt sem tudják mi az! Az én babám 10 hónapos és szinte mindent eszik, nem csinálok belőle próblémát ha az unokatesó chipséből megeszik pár darabot vagy győri édes kekszet ad neki apa vagy krémtúrót vagy szinte bármit! Én látom csak így vagy vagytok még páran?
2010. aug. 24. 15:06
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
Bocs mindenkitől rossz helyre írtam az utolsót.
2010. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!