Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok csak ilyen "felelőtl...

Én vagyok csak ilyen "felelőtlen etetés terén"?

Figyelt kérdés
Itt néha szerintem olyan túlzásokat olvasok hogy csuda! Gondolok itt arra hogy állandó kérdés az első éves szülinapi torta hogy milyen legyen hogy ehesen a gyerek belőle, meg kölesgolyókat etetnek a babákkal meg babapiskótát csak 10 hónapos kor után. A tehéntejről nem is beszélve hogy szerencsétlen gyerekek még 2 évesen azt sem tudják mi az! Az én babám 10 hónapos és szinte mindent eszik, nem csinálok belőle próblémát ha az unokatesó chipséből megeszik pár darabot vagy győri édes kekszet ad neki apa vagy krémtúrót vagy szinte bármit! Én látom csak így vagy vagytok még páran?
2010. aug. 24. 15:06
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
76%
hejj ez aztán a vitaindító kérdés:-)
2010. aug. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem sem kellene ezt annyira túllihegni. A bátyám is és én is már kb. 7 hónapos korunkban megettük a paprikáskrumplit pépesítve, és mégis felnőttünk. Soha semmi bajunk nem lett a nagymama kotyvalékaitól, pedig egyem is meg adott mindent!:)
2010. aug. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
17%

az én véleményem szerint felelőtlen vagy...

szerinted jót tesz a babának - mert 10 hónaposan még baba - az, hogy a fejlődő szervezetébe ennyi mesterséges anyag kerül??

2010. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
66%
vagyunk még páran, de én azokat sem ítélem el akik ennyire oda bírnak figyelni, végülis rosszat nem tesznek...
2010. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
37%
nem vagy egyedül, én sem csinálok ebből nagy ügyet.
2010. aug. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
23%
az én véleményem szerint is felelőtlen vagy...
2010. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
68%

Nekem is van egy "szerencsétlen" 20 hónaposom, aki még nem kapott tehéntejet.

Te vagy az egyik véglet, én meg a másik.

Különbözünk.

Ez van.

Engem nem érdekel, más mit ad a saját gyerekének, szerencsére az én gyerekem táplálását én döntöm el.

És ugyanúgy fel fog nőni a te gyereked is és az én gyerekem is, és felnőttkorukban tök mindegy lesz nekik, hogy mikor ittak életükben először tejet.


Minek foglalkozol másokkal, ne olvasd el ezeket a kérdéseket és kész.

2010. aug. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
40%
szerintem ebből nem kell drámát csinálni.15:12 szerintem is igaza van azért.én szeretném ha az én babám egészséges lenne.nem tele ilyen mesterséges anyagokkal,ilyen kicsin.
2010. aug. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
74%
Remélem, ezt nem kötözködésnek szántad!! Szerintem mindenki maga dönti el, mikor ad vagy nem ad bizonyos dolgokat a gyerekének. Ha valaki óvatosabb, az se csinálja rosszul, főleg, ha van a családban néhány allergiás.... Te kevésbé vagy óvatos, mint írod... a te dolgod, a te gyereked... hogy okoz-e ez a fajta hozzáállás később bármiféle problémát, az a jövő zenéje... Sokszor csak évek múlva derül ki, hogy bizony nem ártott volna óvatosabbnak lenni... Kívánom, hogy nálatok ne így legyen. Én az óvatosabb duhaj kategóriába tartozom, pedig nem vagyok egy "paramami" (4 gyerekem van), csupán az első fiamnál megtanultam, nem ártott volna az óvatosság... ő most 18 éves, az akkori etetési elvek sokkal másabbak voltak, mint a maiak... sajnos meg is láttuk a kárát :((
2010. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
68%

Biztosan nem vagy egyedül.

Én óvatosabban etetem, mint te, nagyjából a mai álláspontnak megfelelően, egyszerűen azért, mert tartok attól, hogy baja származhat a sietségből később. Nem most, hanem később. És nem is tudom, hova kéne igazából sietni... annyi babapiskótát ehet még az életben...

Szóval te nem félsz, én meg igen. Ennyi. :)

2010. aug. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!