Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én vagyok csak ilyen "felelőtl...

Én vagyok csak ilyen "felelőtlen etetés terén"?

Figyelt kérdés
Itt néha szerintem olyan túlzásokat olvasok hogy csuda! Gondolok itt arra hogy állandó kérdés az első éves szülinapi torta hogy milyen legyen hogy ehesen a gyerek belőle, meg kölesgolyókat etetnek a babákkal meg babapiskótát csak 10 hónapos kor után. A tehéntejről nem is beszélve hogy szerencsétlen gyerekek még 2 évesen azt sem tudják mi az! Az én babám 10 hónapos és szinte mindent eszik, nem csinálok belőle próblémát ha az unokatesó chipséből megeszik pár darabot vagy győri édes kekszet ad neki apa vagy krémtúrót vagy szinte bármit! Én látom csak így vagy vagytok még páran?
2010. aug. 24. 15:06
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:
31%
Mindenki úgy cseszi el, ahogy akarja, te így....
2010. aug. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
30%
Sajnos vannak buta emberek, akik azt hiszi mindent jobban tudnak, ösztöneikre hallgatnak, és etetik a babát minden szeméttel, mert hát annak idején nekik se lett semmi bajuk, csak hát változnak az élelmiszerek is, meg majd ha beteg lesz jó pár év múlva esetleg, de ne legyyen az, akkor már eszébe se jut, hogy esetleg ő is hozzá segítette annó .
2010. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 anonim ***** válasza:
55%

Eleinte igyekeztem betartani a mai előírásokat, de aztán én is úgy véltem, hogy vannak nagy túlzások, pl az én kiskönyvemben az van, hogy nyers paradicsomot ne egyen a gyerek 2 éves koráig! na az ilyeneket nem tartom be

Viszont pl tejet még nem merek neki adni (1 éves) mert van allergia a családban, és a babám is hajlamos az ekcémára.

Vagy eddig egyszer adtam neki virslit (füstlit) és utólag néztem meg a csomagolást, és háát majd elájultam, hogy mi van egy virsliben, íme:

Sága Füstli pulykavirsli

Összetevők: pulykahús (63%), gyártási szalonna, ivóvíz, kollagén{ivóvíz, kollagénrost, savanyúságot szabályozó anyagok (ecetsav, tejsav), emulgeálószerek (cellulóz, lecitin)}, étkezési só, szójafehérje-izolátum, emulgeálószerek (di-, trifoszfátok), fűszerek, fűszerkivonatok, savanyúságot szabályozó anyag (glükono-deltalakton), szőlőcukor, antioxidánsok (natrium-D-eritroaszkorbát, citromsav), ízfokozó (nátrium-glutamát), aroma, füstkondenzátum, tartósítószer (nátrium-nitrit). Tartalmaz: szóját, mustárt.

Na azóta nem adtam neki virslit, nem akarok ilyen anyagokat juttatni az 1 éves babám szervezetébe

2010. aug. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
49%

Nem hinném, hogy az szerencsésebb, ha majd a bölcsiben vagy az óvodában találkozik először chips-szel vagy egyéb "szeméttel". Márpedig találkozni fog!

Egyébként mi, a szülők is ilyen szemét kaján élünk: májkrém, párizsi, gyümölcsös joghurt. Nem eszünk bio-kaját, de úgy látom most már mi vagyunk emiatt a deviánsak.

2010. aug. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:
46%

A mesterséges anyagok bennetek is ott vannak (mert ti megeszitek), szóval a tejjel tovább adjátok úgyis. Nem vagytok "bio-k" ti sem.

Amúgy manapság valamiért nagyon divat ez a mit egyen a baba, amikor én voltam gyerek, meg több millióan, akkor nem volt ekkora félelem, meg előttünk se, és vannak/voltak emberek.

Mindenki azt csinál, amit akar, de egy kicsit nyugodjanak meg, akik ennyire félnek, mert ez nem normális, főleg, amiket itt olvasok néha, a túlaggódást. (tisztelet a kivételnek)

2010. aug. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:
21:39-esnek BUTA vagy TE te idióta!!! Én nem sértegettem senkit, azért mert te másképp gondolok nem kéne ilyeneket írni te szerencsétlen!! Szinte mindenki normálisan válaszolt csa te vagy ilyen. Nem tudom mit keresel egyáltalán itt?
2010. aug. 25. 11:29
 37/41 anonim ***** válasza:
0%

Annyira azért nem volt a válaszom dúrva mint a tietek:Meg ezen a mondaton el se tudok menni,pedig szeretnék:azért mert te másképp gondolok nem kéne ilyeneket írni te szerencsétlen!!

Az én gyerekem meg nem kell sajnálni, én se sajnálom a tiéteket....

Leírtam a véleményem, gondoltam, hogy nem tetszik, de minek írtad a kérdést,ha nem bírod elviselni a másik véleményét, akkor esetleg te ne írogass ide.

2010. aug. 25. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 anonim ***** válasza:
A komment fel annak szólt, akinek a kérdése közben törlődött....
2010. aug. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:
fele,lemaradt az e betű...
2010. aug. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 anonim ***** válasza:
Van még itt olyan 1 év körüli baba,aki felkéretkezik mindenkihez akit lát,hogy vigye oda ahova mutatja?
2010. aug. 25. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!