Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek erről a névről?

Mi a véleményetek erről a névről?

Figyelt kérdés

Salamon


Mi,és milyen tulajdonság jut eszedbe erről a névről?


2010. aug. 20. 00:37
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
49%
ha zsidók vagytok, tökéletes választás.
2010. aug. 25. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
nekem nagyon tetszik. És nem kell Salinak becézni, én Saminak becézném.
2010. aug. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
Nagyon testszik a Salamon név! A bölcs szó jut róla eszembe. Ha nekem lesz még egy fiam az tuti Salamon lesz..van már egy őt Mózesnak hívják.
2010. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 A kérdező kommentje:

Utolsó v.!

Csak kíváncsiságból kérdezem: Te zsidó vagy?


A Mózesről is a "zsidóság" jut mindenkinek az eszébe?

2010. aug. 25. 10:04
 25/42 anonim ***** válasza:

Nagyon szép,komoly név ami kis korban is,és felnöttként is viselhető!A bölcsesség jut eszembe róla nekem is.

Gratulálok a választáshoz!

Mi nem vagyunk zsidó emberek,egyszerű magyar családunkba idén egy kis "Simon"érkezett.A szülészeten természetesen egyedüli Simon volt.Viszont minden 2.kosárban Dominik feküdt.Ti nem slágernevet adtatok a fiatoknak,ami viszont kreatív szülőkre vall!!!

Üdv.!


A Dominik is szép név,nem akarok senkit megbántani...

2010. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
Nem nem vagyok zsidó még a közelébe se járok:) egyszerűen a név hangzása tetszik , névválasztásnál nem érdekelt és nem is fog, hogy ki mit gondol róla:) most mivel lenne jobb ha Gézának vagy Pistának hívnám?:)
2010. aug. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
Ja és még annyit, hogy eddig senki nem kérdezte meg a fiam névválasztása miatt, hogy zsidók vagyunk -e vagy sem..viszont sokan megjegyezték, hogy nagy ember lesz belőle mert sorsában a neve:) úgy legyen
2010. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Megint én:) ..És ha sikerül egy kis Salamont is összehozni akkor őt Amon-nak fogjuk becézni.
2010. aug. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

szép név a Salamon és a Mózes is, csak az a baj, hogy minden ami egy kicsit eltér a szokásostól, az emberből ilyen reakciót vált ki. :-) Bezzeg, ha azt kérdezted volna, hogy mi a vélemény a Máté vagy a Bence névről??? :-)

Ezek is szépek persze, de én inkább ezeket nem adnám a fiamnak.

Az én fiaim Ábel, Hunor és Örs... mi is kaptuk a megjegyzéseket.

Szép és boldog életet kivánok minden Salamonnak, és Mózesnek is ;-)

2010. aug. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Szia! Szerintem mindenki olyan nevet ad a gyerekének, ami neki tetszik, ami eszébe jutott akkor, amikor még a baba és ő egy voltak, ahogy a 9 hónap alatt nevezte...mert szerintem minden Anya elnevezi, becézgeti a gyerekét már a várandósság alatt.

Én személy szerint imádom a nem szokványos neveket, a kisfiam a Soma Bajnok nevet kapta és ha lesz egy kisöccse, őt Simon Bátornak fogják hívni. A Bajnok és a Bátor is régi magyar név, csak ritkán adják. Persze mi is hallgattunk sok ellenérvet a Bajnok ellen, de nem hallgattunk rájuk, szerencsére! Sok boldogságot és egészséget Salamonnak!

2010. aug. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!