Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vélemény erről a női névről?

Vélemény erről a női névről?

Figyelt kérdés

Ismerősöm babája lehet h Mihaéla lesz.

Apa nem magyar de itt élnek Magyarországon. Én még nem nagyon hallottam ezt a nevet de szerintem aranyos, nektek van Mihaéla ismerősötök?


2011. júl. 16. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:

Külföldinek szép, magyarnak nem adnám hacsak nincs Mihálya név :oD


Michaela :o) tényleg szép !

2011. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szép. Olyan kis hercegnős. :)
2011. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szép-szép, de magyar gyereknek én sem adnám, pláne ezzel az írással...
2011. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, sokkal szebb magyarosabb női nevek vannak. De hát mindenkinek más tetszik!!! A vezetéknév döntené el igazán, hogy hogy hangzik. Lehet, hogy azzal jobb hangzása lenne.
2011. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ezzel az írásmóddal nem. Kissé romásnak hat.
2011. júl. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, ez őket is aggasztja egy kicsit h romásnak hat itt M.o-on ez a név :(
2011. júl. 16. 23:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, de az ilyen nevekről mindig az jut eszembe, mikor egy társaság az utcán épp azt beszélte, hogy Lakatos Szebasztián hány évet kapott a legutóbb. :D
2011. júl. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A hangzása nagyon szép, de én se adnám a lányomnak.Ha az anya magyar, akkor inkább magyar neve legyen.Nálunk közös döntés volt a névválasztás, de ha nem tudtunk volna megegyezni, akkor elmondtam volna apának, hogy én hordom ki, én mondok le mindenről a terhesség alatt, az enyém a felelősség, hogy egészséges lesz -e, hagy legyen már több szavam a nevének kiválasztásában.Utolsó válaszon jót röhögtem.

Férjem fegyőr, bíróságra visz elítélteket.Pénteken volt Kolompár Udo Miltiádész tárgyalása..Szerintetek?:)))))

2011. júl. 17. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen nevű nő rokonom, de ő szlovák, ott gyakori név. Amúgy nekem tetszik. Az én ismerősömet amúgy Miskának becézik :D
2011. júl. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom apuka román, mert ott ez nagyon gyakori. Én biztos nem adnám. Ha nem akarnak teljesen magyar nevet adni, akkor van több "nemzetközi", amely több nyelvben is megtalálható, és szép hangzású. Pl: alexandra, krisztina, virginia, gabriella, stb.
2011. júl. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!