Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok szerint is 1 óra...

Párotok szerint is 1 óra alatt összelehet pakolni egy hétvégi kiruccanáshoz?

Figyelt kérdés
Kicsit felhúztam magam... Gondolom Ő csak arra gondol,hogy magának annyi idő alatt összetudja rakni a cumóját,de persze a gyereknek,meg én pakolok mindent.. Kaját,úszós-fürdős dolgokat,ruhát,gyógyszereket..,meg hagy ne soroljam ,hogy mit....
2010. aug. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 anonim ***** válasza:
Hát ja, a fene gondolta hogy ez ilyen népszerű kérdés lesz:-) De gondolom rájöttél hogy a mentalitásunkoz hűen a felében veszekszünk,meg másról beszélünk...:-) Milyen volt a kirándulás,sikerült összepakolni?
2010. aug. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/79 A kérdező kommentje:

Sziasztok! :)


Na megvolt a nagy Balcsis hétvégénk.

Nem maradt itthon semmi,de a fél lakást vittük magunkkal...

Mivel most mentünk előszőr ilyen hétvégére az 1 éves (+ fél hónapos :)) kislányunkkal,így akkora tapasztalatom még nem volt,hogy mik lesznek a felesleges dolgok...

Pl. vittem még habszivacsot is,ha esetleg úgy adódik... :)

Na a lényeg az,hogy már pénteken,tehát előző nap bapakoltam,mert szombaton indultunk ügye,így reggelre már csak tényleg olyan maradt,ami hirtelen eszembe jutott...pl.,egy kis mosogatószer,meg szivacs,meg ilyenek..

Bevallom nem volt teljes a listám,de ha megírtam volna tényleg az utolsó zokniig,akkor biztos gyorsabban ment volna a dolog...

Amúgy aznap épp kifogtunk egy nem túl klassz napot,mert épp rohadtul fájt szegénykémnek az ínye,így sokszor nem hagyott nyugton,így meg ügye nehezebben mennek a dolgok is...

Viszont most abbahagyom,mert mindjárt kikapcsol a gép,mert merülőben van az akksi,így holnap majd folytatom..! :)


Jó éjszakát mindenkinek!

2010. aug. 15. 23:18
 73/79 A kérdező kommentje:

Folytköv... :)


Na szóval...

Csak hogy tisztázzunk valamit,ha már felmerült a cicizős-tápszeres dolog megint..:)

Az én kislányom is tápszeres már,így még külön azokat is kiméregettem neki kis zacsikba.. Na de persze ő nem olyan,hogy megissza ám üvegből...na neem...kanalazósra kell megcsinálni neki,mert egyszerűen nem enné úgy meg...

szóval ilyenkor még plusszba rakok bele neki kekszet,meg gyümit is,így azokra is gondolni kellett ügye.

Na mindegy...ja.. és az esti tejpépeit is ugyanígy kiméregettem,hogy már csak ahhoz vizet kelljen már csak rakni,és ne kelljen majd ott méregetni..


Na de nem akarom a hosszú soraimmal mindenkinek az idejét rabolni,így azzal zárnám (legalábbis most..),hogy szerintem én úgy sem lettem volna kész egy óra alatt,ha minden,de minden össze lett volna írva... :(

Biztos béna vagyok,de míg mindenért elcaflatok,meg összekészítem,az tuti nem egy óra...

Ha érdekel valakit a listám,hogy mit vittem,akkor majd leírom....:)

Mármint csak a gyerekét... :)

Azért legközelebb valószínű,hogy nem fogok ennyi mindent bepakolni,csak nagyon változékonyra mondták a hétvégét ügye,így minden eshetőségre gondolni kellett...

Na de nem magyarázkodom tovább... :)


Amúgy köszi mindenkinek a hozzászólását! :)

2010. aug. 16. 11:21
 74/79 anonim ***** válasza:

Tök egyszerű. Mi nyaralás előtt már 3-4 héttel együtt írtuk al istát, hogym it kell vinni, és együtt is pakoltunk, így ő is pontosan tudja hogy mennyi ideig tart bepakolni. Sőt, ő még próba-pakolást is csinált előző nap a csomagtartóban (aztán pár cuccot visszavittünk ami állandóan kell és csak a legvégén kerülhet be) hogy beféreünk-e szépen, rendesen.

Így van ez a takarításnál is. Mivel ő is csinálja így pontosan tudja mi mennyi ideig tart...

2010. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
Sokáig pakolok és mégis mindig kihagyok valamit, az autóba jut eszembe , hogy ezt meg azt nem raktam be....ez ám a méreg :-))
2010. aug. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:

Jó időt fogtatok ki?

Felénk baromi vihar volt.

2010. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem miért kell ki méregetni előre?30 ml-ként egy kanál,nem sok idő azt megcsinálni.....
2010. aug. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 A kérdező kommentje:

Egész jó időnk volt. Csak estére mikor mentünk haza Lelléről,akkor esett az eső,de mire "haza"értünk,addígra nem is esett... Még reggel borús volt egy kicsit,de legalább nem a tikkasztó melegben reggeliztünk,készülődtünk a következő pancsoláshoz..:)


A méregetős értetlenkedőnek szeretném kiegészíteni a válaszomat! Mint írtam nem issza meg üvegből a tápszert,így kanalazósra kell megcsinálnom,ami kb ebből áll: 40gr gyümi+40gr víz,35gr tápszer,amit két féléből mérek ki,és ehhez még rakok 20gr kekszet. Nálunk ez így vált be... Így már érthető,hogy kimértem előre? A másik meg,hogy hazafelé a kocsiban milyen jól jött,hogy kivan mérve pl a tejpépe is,és csak vizet kellett hozzá kiöntenem,és belekevernem a cumót..!


Na de most már megyek...

Jó éjszakát! :)

2010. aug. 16. 21:42
 79/79 A kérdező kommentje:
Még annyit,hogy a 11.49-est csak írigyelni tudom!!!! :)
2010. aug. 16. 21:44
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!