Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok szerint is 1 óra...

Párotok szerint is 1 óra alatt összelehet pakolni egy hétvégi kiruccanáshoz?

Figyelt kérdés
Kicsit felhúztam magam... Gondolom Ő csak arra gondol,hogy magának annyi idő alatt összetudja rakni a cumóját,de persze a gyereknek,meg én pakolok mindent.. Kaját,úszós-fürdős dolgokat,ruhát,gyógyszereket..,meg hagy ne soroljam ,hogy mit....
2010. aug. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
59%

Erről a napokkal előtte való készülésről jut eszembe,hogy ha tudod,hogy tengerpartra mész,akkor természetes,hogy előtte veszel naptejet,nem?Nem egy órával indulás előtt jut eszembe,hogy ú b@zmeg naptejünk,meg honnan lesz?

Persze,hogy kell rá valamennyit előkészülni.Szendókat lehet előző este csomagolni,ruhákat,pelenkát(nem tudom mekkora),tisztálkodószereket ki lehet készíteni,nem?

2010. aug. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
59%
Ja,csak egy babával meg egy háztartással nem biztos hogy napokkal előtte elől tudsz mindent késziteni ugy hogy az utazás napján már csak tényleg be kelljen tenni a táskába...főleg ha olyan kicsi a lakás hogy sehova nem tudod tenni az ezer dolgot,mert valljuk be,egy babával ha utazol a fél lakást vinned kell,amit meg előkészitesz valahova azt addig a gyerek tuti husszor szétboritja.Ennek ellenére én is mindig napokkal utazás előtt rákészülök,mert ha mindent utazás előtt egy órával akarnék kivitelezni,az lehetetlen lenne,a nagyokos huszonéves lány meg könnyen beszél ha neki csak két alsógatyát meg egy fürdőruhát kell betennie,2 felnőttre a hülye is bepakol akár 20 perc alatt is.Amugy olyan biztos hogy nincs gyereke minthogy itt ülök.Banyuci válaszát még annyival egésziteném ki,és itt a lényeg: ne felejtsük el hogy a baba cuccai olyanok,amiket akár tényleg az utolsó pillanatig használni kell,mert ugye nem pakolhatod el előre napokkal,a szükséges dolgok 80%ra ugyanis még szükség van otthon,akár indulás előtt pár órával is.
2010. aug. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
100%

Nekem már rutinból megy a csomagolás, kb fél óra alatt 4 főnek. Vidéken laknak a nagyszülők, hétvégente utazunk, így már rutinosan pakolok, nagyon ritkán marad otthon valami. Korábban még listát írtam, most már az sem kell.

A ruházkodás s egyszerű, mert végiggondolom tetőtől talpig, mi kellhet, így csomagolok.

Bár egy nyaralás komolyabb pakolást igényel, de az is készen van 1-2 óra alatt.


A férjem ég csomagolás közben, indulás előtt issza meg a kávét, akkor jut eszébe, meg még el kell menni vécére. Én ezalatt felöltöztetem a két kicsit, rendezem a kukákat, redőnyöket. A nők sokkal szervezettebbek!

2010. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim ***** válasza:
38%

Kedves Banyuci:

Azért egy 10 hónapos anyatejes babának nem kellenek ezek:


"10 hónapos a fiam, tehát kell neki

- tápszer, hozzá cumisüvegek, víz, kevés mosogatószer, cumisüvegmosó, cumisüveg-melegítő (hogy meg tudd oldani a tápszer-készítést), sterilizáló "


Valamint kicsit túlzás a légzésfigyelő, sőt aki együtt alszik a babájával, annak ágyat sem kell magával vinni.


Egy hétvégéről van szó, nem egy többhetes külföldi nyaralásról.

Szerintem.

2010. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:

Szia!

Nálunk ez úgy működik,hogy általában megbeszéljük anyósékkal,hogy pl.másnap megyünk

Anyós hív előző este,hogy miért nem megyünk inkább még akkor,ilyenkor mindent bepakolok,nem több,mint 1 óra alatt,és már indulunk is, nem marad itthon semmi

Ha előtte napokig pakolászok,itthon marad pár fontos dolog,múltkor pl. a pici benti cipője,vagy pár váltás ruha

Szóval nálunk a "gyorsan mindent" tökéletesen működik:)!

2010. aug. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell ezt fel fújni, ez már tényleg hülyeség. Akinek van esze az úgy is előző nap be pakol és akkor nincs cirkusz.
2010. aug. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
18%
ja gyerek mellett is meg lehet csinálni nem kell egyfolytában a nyakában lógni!!!
2010. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
44%

Pár babakaja - 5 perc

Kanalak, cumisüveg, egyeberk - 5 perc

pelenka, törlőkendő, egyebek - eleve a pelenkázótáskában, de a mennyiség miatt legyen még - 5 perc

ruhák, törölköző, fürdetőeszköz - 5 perc

játékok - 1 perc

gyógyszerek - eleve külön dobozba, csak betenni kell - 1 perc


Ez nem teljes felsorolás, de szervezés kérdése és be lehet pakolni.

Gondolom nem pár hetes újszülöttel mentek.

2010. aug. 13. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
0%
Hát igen,Fürdetőt,popsikrémet,sampont,testápolót,babaolajat,ételmelegitőt,tápszert,kanalakat,sterilizálót,esetleg bimbóvédőt,mellszivót,cumisüvegeket,kanalakat,cumit,cumitartót,kedvenc játékokat,esetleg hordozót,babakocsit,lábzsákot alváshoz,légzésfigyelőt,bébiőrt,cipőcskéket,Vigantolt,más naponta használatos gyógyszereket,fürdőkádat,etetőszéket,nehéz betenni hamarabb,meg előkésziteni is,ugyanis ezekből mindenki csak egyet tart,és ezek kellhetnek az utolsó pillanatig.
2010. aug. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
86%

Nem!Az én párom szerint 4embernek kb.5perc.

De legyen ott ám minden!

Naptej,ez az úszógumi,az a búvár szemüveg,gyógyszer,minden gyerek cucc...sőt,még az ö fogkeféjét is én rakom be!

Felkel és megkérdezi,hogy indulhatunk e.Persze!Csak hozzon sok pénzt,hogy vegyünk útközben ruhát és minden mást!

2010. aug. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!