Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok szerint is 1 óra...

Párotok szerint is 1 óra alatt összelehet pakolni egy hétvégi kiruccanáshoz?

Figyelt kérdés
Kicsit felhúztam magam... Gondolom Ő csak arra gondol,hogy magának annyi idő alatt összetudja rakni a cumóját,de persze a gyereknek,meg én pakolok mindent.. Kaját,úszós-fürdős dolgokat,ruhát,gyógyszereket..,meg hagy ne soroljam ,hogy mit....
2010. aug. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
51%

Anyatejes a babám, de nem szopik, fejem neki.


Azaz pluszba kell a mellszívó minden tartozékávqal, adapter, feltöltött elemek, ha nem zárt helyen fogok fejni, hanem erdőben, víz és mosogatószer, sterilizáló a kezemnek, tejtároló edények, tejgyűjtő kagyló a mésik mellnek, hogy ne csöpögjem tele a pólómat fejés közben, hűtőtáska jégakkuval a lefejt tejnek, hogy ne romoljon meg... Ehhez képest a tápszerrel bajlódni kutyafüle.

2010. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
13%
Én vagyok a nagy okos: Hát figyelj tényleg rendszer és hozzá állás kérdése azért nem nagy ügy bepakolni egy gyerek mellett. Ha üvölt és nem baj miatt akkor hajrá azért van a hangja majd abba hagyja. Szóval tényleg nem kell nagy gondot csinálni ilyenekből.
2010. aug. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
46%
Na tessék. :) Van itt a másik oldalon is bepakolni való bőven. :)
2010. aug. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
45%

Azéééé' figyelitek, hogy le lett pontozva az, aki sok dolgot betesz az utazós cuccba?


Nem vagytok semmik, halljátok!

2010. aug. 13. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem az is le lett pontozva aki 1 óra alatt el mer készülni.

Háááát csajok, mi már csak ilyenek vagyunk.

2010. aug. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
83%
van akinek sikerül összepakolnia 1 óra alatt van akinek nem. ennyi. nem kell vitatkozni. Mindenki csinálja legjobb tudása szerint.
2010. aug. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
69%
Eltűnt a kérdező. Szerintetek végez egy óra alatt?
2010. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
30%
miért kéne egy óra alatt bepakolni?nem lóverseny ez!ha nem megy azonnal,majd megy egy nap alatt szépen lassan.egy hétvégi kiruccanás ritkán jön össze egyik percről a másikra,pláne,úgy hogy van egy órád összepakolni.nekem listán van,és ha nagyon muszáj lenne összetudnék pakolni,de nem muszáj.
2010. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
39%

:D:D

Írja a listát. :)))

2010. aug. 13. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
29%
Banyuci,minden rossz indulat nélkül irom,hogy tényleg idegesnek tünsz.Már NAPOKKAL ezelőtt fel akartam tenni egy kérdést hogy mi a bajöod,mert nem ilyen szoktál lenni...tényleg ne haragudj nem rosszból irom,de nekem is feltünt.
2010. aug. 13. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!