Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok szerint is 1 óra...

Párotok szerint is 1 óra alatt összelehet pakolni egy hétvégi kiruccanáshoz?

Figyelt kérdés
Kicsit felhúztam magam... Gondolom Ő csak arra gondol,hogy magának annyi idő alatt összetudja rakni a cumóját,de persze a gyereknek,meg én pakolok mindent.. Kaját,úszós-fürdős dolgokat,ruhát,gyógyszereket..,meg hagy ne soroljam ,hogy mit....
2010. aug. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/79 anonim ***** válasza:
73%
Huszonéves lánytól kérdezem, hogy van-e gyereke? Mert azért egy kisebb babának nem ilyen egyszerű, de a válaszából kisüt, hogy erről fogalma sincs.
2010. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/79 anonim ***** válasza:
55%
Amit a 2. írt,az nálkunk is így van.Tv-t néz az ágyon,jó esetben felöltözve.A gyerek rángatja a lábát,én próbálok egyszerre fürdeni és kaját főzni és pakolni,ő meg nem érti,mi tart eddig.Fel van öltözve,kocsikulcs van,mi kell még?
2010. aug. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/79 anonim ***** válasza:
54%
Nem.Az én párom a fél házat magával cipelné ha lehetne:)
2010. aug. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/79 anonim ***** válasza:
30%
kisebb gyereknél is meg lehet valósítani,szervezés kérdése
2010. aug. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/79 anonim ***** válasza:
100%

Mi úgy csináljuk, hogy este mikor el aludt a gyerek 5 hónapos, akkor össze pakolunk apa is segít!!.

Oda tesszük az ajtó mellé és reggel semmi dolgunk.

2010. aug. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/79 anonim ***** válasza:
71%

Te huszonéves lány, megkérdezhetlek, hogy van-e gyereked??? Mert ha nincs, akkor szerintem fingod nincs arról, mennyi mindent kell bepakolni a gyereknek. Csináljak egy gyors kis felsorolást, ami nem is teljes?

10 hónapos a fiam, tehát kell neki

- tápszer, hozzá cumisüvegek, víz, kevés mosogatószer, cumisüvegmosó, cumisüveg-melegítő (hogy meg tudd oldani a tápszer-készítést), sterilizáló (ha külföldre mész, és esetleg nem biztonságos a csapvízzel mosogatni), bébiételek, bébidesszertek (ha nem akar ott az ember főzőcskézni), kanalak, előke - és ezek csak a kajáláshoz kellenek, csőrös itató, pohár

- D3 vitamin, lázkúp, fogzásra gél, ujjra húzható szilikon fogkefe, fogkrém (ha használtok) camomilla bogyó, lázmérő, szúnyogriasztó spray, csípésre pl. antivakarin, normaflore, smecta por

- törülköző, pelenkák, popsitörlő, popsikenőcs, hintőpor, babaolaj, tusfürdő, testápoló, fülcuca, úszópelenka, naptej

- ruhák, zoknik, bodyk, alvós rucik

- utazóágy (ha olyan helyre mész, ahol nincs), bele valamilyen lepedő féleség

- légzésfigyelő/bébiőr, ha van és akarod vinni

- játékok, alvós kütyük a gyereknek


És biztos van még, amit nem soroltam fel, csak hirtelen ezek jutottak az eszembe, ráadásul ezek csak a gyerek cuccai.

2010. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/79 anonim ***** válasza:
86%
Én össze tudok pakolni egy óra alatt. Éppen holnap utazunk el, úgyhogy ma szükség is lesz rá. Az utazás előtt már egy héttel listát írok, hogy mit akarok vinni és maga a pakolás már gyorsan megvan. A ruhák össze vannak hajtogatva a szekrényben, így nem nagy művészet betenni őket a táskákba. Nekem simán megvan egy óra alatt, pedig nálunk is van 2 gyerek, meg mi ketten. Addig meg a férjem elviszi majd fagyizni a gyerkőcöket, így meg aztán pláne könnyen megoldom.
2010. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/79 anonim ***** válasza:
77%

A válasz írója 87%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 12:52

Ennyi.Meg van válaszolva.

Nem akkor kell kapkodni,egy órával az indulás előtt,hanem előre kell tervezni.Simán meg lehet csinálni.

2010. aug. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/79 anonim ***** válasza:
58%
Nekem is sikerül 1 óra alatt, feltéve, ha napokkal előtte rákészülök. :)
2010. aug. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/79 anonim ***** válasza:
64%

igaz,hogy össze lehet 1 óra alatt is pakolni,de nem olyan egyszerű ezt akkor mondni,ha apa sürget és ilyenek.

Én nem tudok összepakolni ennyi idő alatt és útnak is indulni.Apa csak fel kel, bepakolja a cuccokat és mehetünk,de én még sehol nem vagyok,gyerek sincs még kész,de ő igen...

Ha sürgetnek,akkor tuti,hogy itthon hagyok valamit.Ilyenkor veszekedés nélkül,de én paprikásan indulok útnak.

2010. aug. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!