Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok szerint is 1 óra...

Párotok szerint is 1 óra alatt összelehet pakolni egy hétvégi kiruccanáshoz?

Figyelt kérdés
Kicsit felhúztam magam... Gondolom Ő csak arra gondol,hogy magának annyi idő alatt összetudja rakni a cumóját,de persze a gyereknek,meg én pakolok mindent.. Kaját,úszós-fürdős dolgokat,ruhát,gyógyszereket..,meg hagy ne soroljam ,hogy mit....
2010. aug. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
De jó Neked! Komolyan, irigyellek. Ha hisztizik, csak idegesebb leszek tőle, és nem bírom végignézni. Inkább felveszem, csak hagyja már abba. (Pláne most, hogy a hiszti fájdalom miatt van.) Inkább cipelem magamon egész nap, csak ne vernyogjon. Meg olyan kis gyámoltalan ilyenkor, bújik, látszik, hogy tényleg nem smakkol neki valami.
2010. aug. 13. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
De ez nálam is így van ha baj, fájdalom, gond miatt akkor nem hagyom persze. De ha tényleg csak hiszti akkor nem tud érdekelni.
2010. aug. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
Szerintem maradjunk annyiban,már ami a kérdezőt illet,hogy rákészüléssel össze lehezt pakolni egy óra alatt.Akkor is össze lehet pakolni,ha ég a ház és el kell hagyni...de nyugodtan,stressz nélkül,ugy hogy ne hagyj otthon semmit,egy embernek nem igazán lehet összepakolnia ennyi idő alatt,ha nem volt rákészülve,és listája sincs:-)
2010. aug. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
69%
Ámen! :)
2010. aug. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 anonim ***** válasza:

én kollégista voltam, és egy darabig három hely között ingáztam: anyuék, kollégium, párom lakása, szó szerint a bőröndömből ruházkodtam. babával is rendszeresen utazunk, 3 hetes volt, amikor először mentünk anyuékhoz egy hétvégére. simán bepakolok egy óra alatt. úgy szoktam, hogy megetetem a babát, leteszem a szőnyegre, adok neki 200 db játékot, ez egy darabig leköti, utána viszem magammal a hordozóban, ha nem marad el, akkor a következő etetés után megint van egy félórám. előző nap amit lehet, összekészítek, hogy reggel, indulás előtt már csak azt kelljen, amit használunk még pl. vitaminok, popsikrém, törlő, ilyesmi.

egyszer a Szigetre mentünk, és én itthon hagytam a párom cipőjét, papucsban volt a kocsiban a 3 órás úton. hát, nem dicsért meg:)

akkor megígértem, hogy ezentúl ő fog pakolni magának, de még sose tartottam be.

általában nem szoktam fontos dolgokat itthon hagyni.

2010. aug. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/79 anonim ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig, de ha az én férjem azt mondaná, hogy elvisz minket egy hétvégi kiruccanásra, asszem fél óra alatt kész lennék, csak MENJÜNK!!!!! :D
2010. aug. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
100%

Banyuci. Legalább mi, bankosok ne veszekedjünk.

anyatejes, ágynélküli, 1,5 éves kiskölök anyukája

Én is annyi idős vagyok, mint te:))))

2010. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 anonim ***** válasza:

Én úgy szoktam pakolni, hogy

Bemegyek a fürdőbe, összeszedem ami kell, kihordom az étkezőasztalra. Aztán jön a wc (pl papírért), megy az asztalra. Majd a ruháim. Kinyitom a szekrényt, kiszedem ami kell. Majd a férjem szekrénye, minden az asztalra. Aztán a baba pelenkázója (pótpelenka, törlő), majd a ruhái. Végül a konyha.

Ilyenkor az ÖSSZES szekrényt kinyitom, bekukkantok, tudom mit kell kivenni. Majd amikor minden az asztalon van, akkor szólok a férjemnek, hogy nézze meg, szerinte mi hiányzik. Persze semmi, sőt a felét inkább visszahordaná...

Majd ezeket tárkába rakom. Ehhez elég egy óra (jó, +/- 10 perc).

De a férjem azért inkább magának pakol, csak azért írtam hogy én pakolok, mert áll a szekrény előtt és vszi ki egyesével a pólóit, hogy ez jó lesz? és ez a gatya? Szóval én ez idő alatt semmire nem haladok.

Eközben babám játszik magában, vagy ráuszítom Apát (6,5 hós).

2010. aug. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/79 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom is nagyon rutinos. Bárhová is megyünk, mindig segít a pakolásban, sőt kislányom is. Amit én bepakolok, azt ő nagyon ügyesen kipakolja!!
2010. aug. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm mindenkinek a válaszát,de sajnos csak az első kettőt tudtam hirtelen elolvasni,mert tegnap már semmire nem maradt időm....

Ahogy hazajöttünk elolvasom,és írok...! :)

Azért láttam,hogy elég kapós egy kérdés volt..! :) :) :)


Jó hétvégét mindenkinek!!!!

(most indulunk! :) )

2010. aug. 14. 07:11
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!