Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok szerint is 1 óra...

Párotok szerint is 1 óra alatt összelehet pakolni egy hétvégi kiruccanáshoz?

Figyelt kérdés
Kicsit felhúztam magam... Gondolom Ő csak arra gondol,hogy magának annyi idő alatt összetudja rakni a cumóját,de persze a gyereknek,meg én pakolok mindent.. Kaját,úszós-fürdős dolgokat,ruhát,gyógyszereket..,meg hagy ne soroljam ,hogy mit....
2010. aug. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/79 anonim ***** válasza:
24%
13:09 es,miért ne kellenének azok egy 10 hónaposnak??????????????????????
2010. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/79 anonim ***** válasza:
60%
Könnyen leugat az, akinek anyatejes a babája. Az enyém nem az, bakker!!! Honnan a pi..ből akasszak le neki anyatejet???
2010. aug. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/79 anonim ***** válasza:
29%
Jó de ha ésszerűen gondolkodunk egy tápszeresnek is be lehet tenni a dolgait 5 perc alatt. Tapasztalat.
2010. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/79 anonim ***** válasza:
76%

Ja, és nem mellesleg nem alszom együtt a gyerekemmel, van annak saját szobája meg ágya is. Tehát egyértelmű, hogy nem fogom magam mellé venni nyaraláskor sem.


Amúgy meg a bébiőr igen is jó szolgálatot tesz. Ha pl. az apartman aljában van bár, akár le is tudok menni oda egy kicsit lazulni a párommal, amikor a gyerek már elaludt. Ha valami van, csak felugrom és kész.

2010. aug. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/79 anonim ***** válasza:
77%

Nem értem, hogy miért kell ennyire túlkomplikálni a dolgot. Akármilyen kicsi is egy gyerek, azért éjszaka szokott aludni. Este ha elaludt a picúr, akkor a holmik nagy részét be lehet pakolni és reggel már csak a folyamatosan használt holmikat kell eltenni (fogkefe, popsikrém, stb.), ami lista alapján bőven megvan cirka 10-15 perc alatt és lehet is indulni. Én mindig így csináltam, amikor kicsi volt még a fiam.


Listát meg mindig írok, mert így a legnagyobb felfordulás közepette sem marad itthon semmi. Ami egy hét alatt nem jut eszembe, hogy kellhet, arra nem is lesz szükség.


Csak és kizárólag szervezés kérdése az egész.

2010. aug. 13. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/79 anonim ***** válasza:
62%

Ha már előbb végiggondoltad és van róla lista, akkor tényleg össze lehet pakolni egy óra alatt. De nekifutás nélkül, helyből elkezdeni cuccolni egy hétvégére egy kisgyereknek meg két felnőttnek, az tényleg nem egy órás meló.


Holnap megyünk egynapos kirándulásra egy öthónapossal, de már ma azon agyalok, hogy mit pakoljak, és még ma este mindent be is fogok pakolni, hogy ne reggel kelljen kapkodni. Egy férfi ezt csak akkor fogja megérteni, ha ő pakol, és 1) azt veszi észre, hogy 1 óra tényleg kevés 2) a tett helyszínén jön rá, hogy a lényeg felét otthon felejtette. :-(

2010. aug. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/79 anonim ***** válasza:
76%
Meg tudom oldani az összapakolást 1 óra alatt, ha előtte tényleg rá tudok készülni, átgondolni, hogy mi kell(het). Viszont, ha hirtelen jön a kiruccanás ötlete, akkor nem biztos , hogy 1 óra alatt sikerül. Sajna nálunk is a párom hajlamos arra, hogy sürgessen, vagy segíteni akar, de inkább hátráltat, mert semmit nem talál, mint aki nem is itt lakik.:) Nem tudja mi adjon rá a gyerekre, sőt egyáltalán hol is vannak a ruhái...:)stb. Azzal meg nem vagyok kisegítve, hogy odafutkosok mindent a kezébe adni. 2 hete voltunk nyaralni, volt időm rendesen becsomagolni, volt lista is, hogy mit vigyünk. Gondoltam a strandsátor apa dolga, úgyis kint van a garázsban...ez nem volt felírva. Na itthon is maradt.:) Szóval gyermek és férjfüggő is, hogy kinek mennyi idő alatt sikerül becsomagolni. (Amúgy sok 10 hós baba tápszeres, és nekik kellenek a felsorolt dolgok, nem tudom ebben mi nem volt érthető. Ha anyatejes akkor valószínű ilyeneket nem visz magával senki.)
2010. aug. 13. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/79 anonim ***** válasza:
0%
"nem kell egyfolytában a gyerek nyakában lógni".........nagyokos,nem is kell,majd lóg ő a te nyakadban.Soha nem lógtam a gyerek nyakában,önállóságra szoktatom a kezdetektől,hagyom őt egyedül játszani,meg mindent,örülök ha elvan magában,és nem engem nyuz,mégis vannak olyan napok,amikor wc re nem tudok elmenni tőle,mert üvölt,olyanok is voltak amikor ugy járkáltam vele a lakásban hogy ő a gatyám szárában csimpaszkodott szinte egész nap,én meg majd frászt kaptam hogy a konyhában mikor ejtem a nyakába a nagykést,vagy valamit.
2010. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/79 anonim ***** válasza:
72%

Banyuci. Kicsit fusztráltnak tűnsz. Eddig sok válaszod tetszett, de most, kicsit meglepődtem.

Én tényként írtam le, hogy anyatejes babának nem kell tápszer.

És a többi is az én véleményem.

Egyébként a fiam 1,5 éves, babatejet iszik, de akkor is össze lehet pakolni 1 óra alatt.

Ír egy listát előző nap, átgondol mindent, másnap pedig pikk-pakk bepakol.

2010. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/79 anonim ***** válasza:
65%
Én vagyok frusztrált? Könyörgöm, én csak leírtam, nekem kábé miket kell bepakolnom a kisfiamnak. És igen, van egy állandó utazós listám, hogy ne felejtsek itthon mindent. De még listával sem jön össze mindig egy óra alatt bepakolni, főleg úgy, hogy közben a gyerekkel is lennie kell valakinek.
2010. aug. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!