Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párotok szerint is 1 óra...

Párotok szerint is 1 óra alatt összelehet pakolni egy hétvégi kiruccanáshoz?

Figyelt kérdés
Kicsit felhúztam magam... Gondolom Ő csak arra gondol,hogy magának annyi idő alatt összetudja rakni a cumóját,de persze a gyereknek,meg én pakolok mindent.. Kaját,úszós-fürdős dolgokat,ruhát,gyógyszereket..,meg hagy ne soroljam ,hogy mit....
2010. aug. 13. 12:36
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
70%

A férfiak általában ilyenek. Nemrégiben mentünk nyaralni, velem veszekedett egész nap, amikor bepakoltam a kiskádat meg az asztalra akaszthatós etetőszéket is. Aztán persze mikor lent voltunk, akkor meg jaj de jó volt, hogy ott vannak.

:) Nagyon bosszantó

2010. aug. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
75%
Nem olvasom végig a kérdést, úgy is egy hatalmas IGEN a válasz :D Itthon is mindig ez megy utazás előtt.. én elmegyek megfürdeni, gondoltam addig összeágyaz vagy valami, hogy segítsen időben elkészülni, erre bejövök a fürdésből, és egy szál boxerben olvasgat az összetúrt ágyon stb stb :D Én is mindig felhúzom magam rajta, de mostanában már nem szólok, ha valamit itt felejt, az ő baja.
2010. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
66%

Nem,nem egy óra alatt,annyi idő is elég szerinte hozzá,amíg ő felveszi a kabátját és beindítja az autót!!

Hányszor van,hogy a gyerekek ülnek az ülésben,kocsi jár,én meg még fésületlenül,ruhátlanul állok a fürdőszobában.Pedig nem vagyok szöszmötölős!A kiruccanásokat nálunk is viták előzik meg.

2010. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
15%

és ha 2 hétre mennétek tengerpartra nyaralni akkor egy álló napig csak csomagolnál?

na ne már


tegyél be mindenkinek 2-2 pólót, egy egy pulcsit, zárt cipőt, papucsot, türcsiket, fürdős cuccokat, tisztálkodószereket, naptejet, aztán kb ennyi


egy óránál tényleg nem tart tovább

huszonéves lány

2010. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
64%

Amikor van szabadidőd,összeírod egy papírra,mire van szükségetek az úthoz.

Ezek után az összepakolást és szendvicskészítést meg lehet valósítani,kevesebb,mint egy óra alatt.

2010. aug. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
37%

Legalább a te párod elvisz titeket kiruccani. Az enyém örülök, ha hazajön este 10-re, sosem voltunk kiruccani:((


Egyébként szerintem össze lehet készülni egy óra alatt. Feltéve, ha addig ő van a gyerekkel, de ez attól is függ, hogy mennyi idős a gyermek.

Csecsemőre több idő kell, 1,5 évesre kevesebb, szerintem.

2010. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim ***** válasza:
82%
Nekem elég 1 óra hozzá. De mi már az indulás előtti este be pakolunk nyugiba.
2010. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
77%

Jó sok választ fogsz kapni:)

Egyébként ó,igen!Mikor pl hétvégn megyünk a nagyszülőkhöz reggel elkészül kb 10 perc alatt és megkérdezi hogy indulhatunk-e.Mondom hogyne,én kész vagyok.Kulcsot teszi az ajtóba én meg megkérdem,hogy a gyerkenek elrakta-e a cuccait.Milyen cuccait?Hát mondjuk,kaja,pelus,ruha...Oké elteszi.Hol is tartjuk ezeket?Meg kitalálja,hogy menjünk ide vagy oda,kb azonnal.De végig nem gondolja,hogy ezalatt mikre lesz szükség.De persze mindig rám kell várni,mert Ő elkészült.A gyerek dolgai meg odaszublimálnak a táskámba.

2010. aug. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
45%
Hú csajok,ez érzékeny téma:D
2010. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
78%
Rutin kérdése, mi általában hirtelen döntjük el, hogy menjünk-e valahová hétvégére. Én már egy fél óra alatt összedobálom a cuccainkat: tápszer, bébiétel, különböző cumisüvegek, itatópoharak, pelus, tisztálkodószerek, játékok, saját cuccaink....blablabla. Már csukott szemmel is el tudok készíteni mindent, de mondom, ez csak a sokadik alkalom után megy így.
2010. aug. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!