Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba mellett újra...

3 hónapos baba mellett újra áldott állapotban? Volt tünete? Mik?

Figyelt kérdés

akinél volt ilyen, mikor vette észre, hogy megint babát vár? mensivel hogy állt? volt már egyáltalán a szülés után vagy nem? hányszor? rendszeresen?

szoptatott? meddig?


és minden ezzel kapcsolatos dolog érdekelne!!!!

nagyon köszönöm!


amúgy várom a párom, hogy munka után hozza a tesztet haza :), és holnap pisilhessek rá.. :D


2010. júl. 27. 14:05
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
55%

26 éves vagy? Csak 1 évvel vagy idősebb mint én, vagy is én 24 voltam mikor a kislányom született.

Már én is nagyon szívesen átélném újra a 9 hónapot és a szülés csodáját is (ahogy fent is írtam)!

Gondtalan babavárást és sok nyugodt percet kívánok! :)

Nagyon örülnék ha néha olvashatnék felőled, hogy mi van veled! :)

2010. aug. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok a babához.Nálunk most 5hónapos a baba, de már nagyon várjuk,hogy mikor jelentkezik a kistesó. jÓ babázást, boldog életet kívánok!

2010. aug. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
Ejha.. milyen jó volt most mindent elolvasni. Árad a soraidból a lendület. Biztos szuper anyuka vagy, mostmár nagy gyerkőcökkel. 🙂 Most nekem van egy négy hónaposom, nálunk is fennáll a kistesó, de én kevésbé vagyok bátor, titkon remélem, hogy továbbra is csak rá koncentrálhatok. Olyan kiváncsi vagyok, hogy azóta hogy alakult az életed, milyen volt két picivel. :) Ha netalántán még erre jársz, írj! :)
2021. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!