Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba mellett újra...

3 hónapos baba mellett újra áldott állapotban? Volt tünete? Mik?

Figyelt kérdés

akinél volt ilyen, mikor vette észre, hogy megint babát vár? mensivel hogy állt? volt már egyáltalán a szülés után vagy nem? hányszor? rendszeresen?

szoptatott? meddig?


és minden ezzel kapcsolatos dolog érdekelne!!!!

nagyon köszönöm!


amúgy várom a párom, hogy munka után hozza a tesztet haza :), és holnap pisilhessek rá.. :D


2010. júl. 27. 14:05
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
70%

szívből gratulálok. :-) nekem 15 hós a nagyobb és 2 hetes a kisebb. hát nem egyszerű, de .------- na hát te is tudod.

amire figyelj: a nagyobbik gyereked akkor megtanulni járni, amikor nagyterhes leszel. már akkora szerezz segítséget. még nagyon sokat esnek kelnek akkor és a nagy pocakkal a hirtelen mozdulatok nem jók. (már ha elfogadod a tapasztalatomat.) sok sok sok kitartást. drukkolok, hogy ne legyél hányós (én azt megúsztam). ha van tejed szoptass ameddig elfogadja (állítólag enyhíti a hányingert)

2010. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 anonim ***** válasza:
55%
azt jelenti a szellemcsíkos teszt h a vonal nem szine srajta hanem szürkés szinű.
2010. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
70%
15hós a kislányom és 20hetes KM. vagyok.Elég nehéz,mert még nem indult el egyedül.Mi is nagy örömmel várjuk már a tesót,bizti nehéz lesz az elején,amugy mindenki ezt mondja,de én meg azt mondom,hogy csak minden rendben legyen és majd csak lesz valahogy.Örülök,hogy ti is ilyen véleménnyel vagytok az abortusz ellen.Jó volt végigolvasni a válaszokat,kommenteket.Jó egészséget:)
2010. aug. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
70%

szia!


Elöször is gratula:-))

Másodszor nálam nagyon kis korkülönbséggel vannak a gyermekeim,nem egészen 11 hónap. A kicsi már 13 hós a nagy meg 2 éves:-))

Ha van kérdésed szívesen válaszolok.

de egyre amire készülj,nagyon gyors szülésed lesz:-)) szóval 36.héttől már mindig legyen segitséged:-) első fájástól számítva 2 órán belül a kezembe volt a kislányom.

2010. aug. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
70%

Nagy Gratula a babához!

Fél éves a lányom, de én a szülésem utáni nap is már újra csináltam volna! :)

És azóta is akár minden nap, már én is alig várom hogy jöjjön a kistesó!

2010. aug. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 A kérdező kommentje:

de jó, hogy ilyeneket írtok!!

nekem az első is gyors volt. alig négy óra alatt megszületett a kisfiam ( igaz ha az első fájástól számolom, akkor reggeltől estig vajúdtam, de tkp. este 6kor még nevetgéltünk fényképezkedtünk a párommal, addig nem volt "vészes", és úgy este 7kor kezdtek komolyra fordulni a dolgok, de este 10kor már kint is volt a kis trónörökös).

akkor készülni fogok! :D

éjfélig szülőszobán voltunk még, de reggel, mikor jött anyósom, már mentem elé ki és én is azt mondtam, hogy újra! :D déltől már velem is volt végleg a kisfiam rooming in-ben és egy percre sem adtam volna vissza a csecsemős osztályra!!!

anyósomnak alakul egy új munkahely most, de azt mondta, hogy segít, amikor csak tud. anyukám is mondta ( ő sajna 250 km-re lakik), hogy az utolsó hetekre már ideutazik segíteni.

a párom pedig azt mondta, hogy a kisfiúnk esti teendőit átvállalja (fürdés, etetés, ha kell esetleg altatás) -- most még ugye nem tudhatjuk, hogy akkor is egyedül fog-e elaludni, mint most, pl. fogzás vagy egyéb miatt. és éjjel kel a nagyobbhoz, én meg a kicsihez. a többi, majd alakul.

2010. aug. 14. 22:04
 47/53 anonim ***** válasza:
55%

Szia utolsó vagyok!

Megkérdezhetem mennyi idős vagy?


Nekem is gyors szülésem volt, bár indították így is 4 óra alatt meglett a lányom! Imádtam azt a napot! :)

2010. aug. 14. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
55%

Szia.

Én most olvastam először a kérdésedet.Nagyon nagyon sok boldogságot nektek,szinte veled együtt örülök,olyan boldogságot adsz át az írásodból is.Ha ennyire szeretnétek az újabb babát biztosan nem lesz semmi gond,jól megoldjátok majd. Ha boldog házasságban éltek és "elfér" az újabb jövevény is,akkor egyáltalán nincs korán. És legyél büszke a párodra is,hogy így melletted áll!Boldog babázást=D

2010. aug. 14. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok. a kisfiam pont a 26. szülinapomra volt kiírva, hogy születik, de ő 3 nappal tovább maradt :)
2010. aug. 14. 22:52
 50/53 anonim ***** válasza:
41%
Atyaúristen. Minden tiszteletem Tiéd. Most olvastam végig az egészet, ha ez velem történt volna, kiborultam volna azonnal.... pedig másfél éves kislányom áldott jó gyerek, de akkor is. Nekem még meg sem fordult a fejemben a tesó egyenlőre.
2010. aug. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!