Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba mellett újra...

3 hónapos baba mellett újra áldott állapotban? Volt tünete? Mik?

Figyelt kérdés

akinél volt ilyen, mikor vette észre, hogy megint babát vár? mensivel hogy állt? volt már egyáltalán a szülés után vagy nem? hányszor? rendszeresen?

szoptatott? meddig?


és minden ezzel kapcsolatos dolog érdekelne!!!!

nagyon köszönöm!


amúgy várom a párom, hogy munka után hozza a tesztet haza :), és holnap pisilhessek rá.. :D


2010. júl. 27. 14:05
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
70%
Hát Én szurkolok nektek,ugyan az Én babám 8 hós és nem tervezünk még kistesót,de szóba jött..későbbre...!
2010. júl. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 anonim ***** válasza:
70%

Mikor jött meg és hány napra rá voltatok együtt?

Ugye megírod holnap h mi lett az eredmény ??!!!! :))))

2010. júl. 27. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Egy ismeros csaj is igy jart es 12,5 honap van a ket lanya kozott.O mar menstrualt mert nem sokaig tudott szoptatni.Az eleje nehez volt neki de neki azert ott volt az anyja,anyosa segitsegnek.Most mar ovisok a lanyok es olyanok mint az ikrek.Mindig egyutt vannak,nagyon szeretik egymast.

Most a baratnom az aki hasonlo helyzetbe van.9 honapos a kisfia es 18 hetes terhes.

O meg szoptatott,hiaba mondtuk neki,hogy az nem ved de nem banjak,mondjuk neki is ott a sok segitseg.

Majd ird meg mi lett.:)

1 eves kisfiu anyukaja

2010. júl. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
62%
hát én biztosan kiakadtam volna,a kisfiam 7 hónapos,de egy elég nehéz természetű baba.írd majd meg,mi lett az eredmény.
2010. júl. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
70%
:)kiváncsi vagyok mi lesz az eredmény:)
2010. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
54%

Nekem 4 hónapos a Kicsikém, de én olyan szinten kétségbeesnék, hogy elmondani nem lehet.

Egyébként már én is lőttem el tesztet a múlt hónapban........nekünk is gumiprobléma volt. Negatív lett.

Már nem szoptatok, de nekem még menszi sem jelentkezett.

Majd írj...........

2010. júl. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
100%

a férjemék így vannak ketten tesók:)

anyósnak nem jött meg, szoptatott, és mégis... ő is úgy érezte, és a baba sem volt hajlandó szopizni.

napra pontosan 1 év van a két gyerek között. ha akarta volna se sikerülhetett volna pontosabban! nem mondta, hogy könnyű volt, de meg lehetett oldani, és sokkal könnyebb volt velük, amikor már nagyobbak lettek. én titkon örülnék már újra egy kicsinek (9 hónapos a babám), de a józan eszem és a pénztárcám visszatart még, majd talán 1-2 év múlva.

nagyon kíváncsi vagyok, hogy alakul a helyzeted! én drukkolok:)

2010. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
70%
Én is kiváncsi vagyok:)
2010. júl. 27. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
70%

Hát figyi,ha már kiszakadt a gumi akkor bőven van esély rá...

Nem kell átsiklani rajta!

Én is kíváncsi vagyok.

2010. júl. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
77%
Huh,engem is kíváncsivá tettetek... Az én férjecském is már a kistesón gondolkodik, bár a csemeténk még csak 5,5 hós(és ráadásul császáros)-emiatt mi bizti várunk még:)
2010. júl. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!