Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba mellett újra...

3 hónapos baba mellett újra áldott állapotban? Volt tünete? Mik?

Figyelt kérdés

akinél volt ilyen, mikor vette észre, hogy megint babát vár? mensivel hogy állt? volt már egyáltalán a szülés után vagy nem? hányszor? rendszeresen?

szoptatott? meddig?


és minden ezzel kapcsolatos dolog érdekelne!!!!

nagyon köszönöm!


amúgy várom a párom, hogy munka után hozza a tesztet haza :), és holnap pisilhessek rá.. :D


2010. júl. 27. 14:05
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
70%
szia,mi újság?
2010. júl. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
70%
NA?:) !!! MIKOR LESZ MÁR EREDMÉNY?nagyon kíváncsi vagyok!!!...Írd meg légyszi hogy mi lett :)
2010. júl. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

helló!!! halvány pozi :) nem olyan egyértelmű , mint az előző babánál volt.

várok pár napot, csinálok még egyet... :)

2010. júl. 28. 18:01
 24/53 anonim ***** válasza:
70%
ejha!!! :) Gratulálok :))))) ez tuti hogy baba szerintem...a halvány pozitív is pozitív :) és hogy érzed magad? izgatott vagy?
2010. júl. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
70%
DE JÓ! Gratulálok! Nagy az öröm?
2010. júl. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
70%
hűha!hogy érzitek magatokat,hogy ilyen gyorsan jön a másik?
2010. júl. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 A kérdező kommentje:

mi szuperül :)

nem is tudom leírni, mit érzek... de olyan jóóóóó!

nagyon izgatottak vagyunk.

pont azon nevetgéltünk, hogyan fogjuk viccesen bejelenteni a családnak! biztos dobnak egy hátast! :D

de nem merem beleéli magam még annyira. majd ha teszteltem még egyet. de a dokimat felhívtam már, csak röhögött... :D

2010. júl. 28. 22:25
 28/53 anonim ***** válasza:
70%
mikor mész dokihoz??? írj utána hogy mi volt ! De szerintem tuti baba :) hány napja késik már?
2010. júl. 29. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

még nem késik egyáltalán, holnap lesz 1 hónapja, hogy megjött. szóval, ha holnap sem jön meg, akkor már mondhatom, hogy késik. :D


ezért várok pár napot. azt mondta a dokim, hogy jövő héten még szabin van, azt várjam ki, és utána héten (aug 10i hét) menjek hozzá, addig legyek türelmes, ha tényleg van vki a pocakban, akkor már talán látjuk is :D


addig meg áááááááááááááá nem bírom ki:D

olyan izgatott vagyok. mondom, hogy csak belémvágott az érzés, hogy terhes vagyok :D


de mindenképp megírom, mi lett, olyan aranyosak vagytok, hogy velem izgultok!!!


még senkinek nem mondjuk,amíg nem biztos a dolog, így olyan jó ide kiírni magamból :DDDDDD

2010. júl. 29. 08:56
 30/53 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon komoly hogy megérezted,hogy kismama vagy .:DD
2010. júl. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!