Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos baba mellett újra...

3 hónapos baba mellett újra áldott állapotban? Volt tünete? Mik?

Figyelt kérdés

akinél volt ilyen, mikor vette észre, hogy megint babát vár? mensivel hogy állt? volt már egyáltalán a szülés után vagy nem? hányszor? rendszeresen?

szoptatott? meddig?


és minden ezzel kapcsolatos dolog érdekelne!!!!

nagyon köszönöm!


amúgy várom a párom, hogy munka után hozza a tesztet haza :), és holnap pisilhessek rá.. :D


2010. júl. 27. 14:05
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem nem jött ilyen hamar. 10 hónap után lettem terhes.

Szoptattam,4-5* naponta,fogamzásgátlót szedtem,még nem menstruáltam. Jött egy érzés,fizikai tünet nélkül,vettem tesztet ami + lett.Elmentem dokihoz,még alig valami látszódott az uh-n. Babám még 3 hónapig szopizott,pedig többen mondták,hogy megváltozik a tej,és nem fogadja el a baba.Nálam így zajlott.

Írd majd meg mi az eredmény!

abból amit irtál,úgy gondolom,örülnél a + tesztnek.

Drukkolok!

2010. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
100%

Egyik ismerősünk járt így. Rosszul vilt reggelente szoptatott nem jött meg neki még, így abból gondoltam terhes! 13 hónapos volt a fiú mikor megszületett az öcsi. Kemény neki, Gondolj bele nagy pocakkal szaladgálhatott a kicsi után, pont mikor tantult járni, pocakosan ölben hordani. Most a kicsi kengurúbsn a nagy a babakocsiban, nagyon fárasztó neki, éjjel két gyerekhez kel , mert a nagy fogzik a kicsi hasfájós. Mintha most lenne a kicsi mellett egy 15 hónapos örökmozgó gyereked!

Később 3-4 évesen könnyebb lesz ezzel bíztatja magát mert összenőnek együtt eljátszanak!

2010. júl. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:

:D

:D

:D

:D

:D

:D

2010. júl. 27. 14:17
 4/53 anonim ***** válasza:
34%
Én a Dunának mentem volna:-(((
2010. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
93%

Amilyen a lányom volt,szerintem én kétségbe estem volna......14 hónap után gondoltam úgy,hogy jöhet a tesó.

Igy a 2 gyerek között 2`6 hónap különbség van,de sokszor így is nehéz.....

Azért gratulálok,ha sikerült a baba!! :)

2010. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
43%

:D

Minimum :DDD

Én nem vagyok nagyon a híve az egyik kicsi,a másik pici dolognak :S

2010. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
86%
nekem is jóval több idő telte el a két baba között, de a nagyobbik 15 hónapos volt, már nem szopizott pár hónapja szopizott viszont épp ennyi ideje menstruáltam rendszeresen és akkor lettem terhes újra. Tudom, hogy nem ezt kérdezted, de egy valami nálam is megvolt éppen úgy, mint az első válaszolónál: az érzés. POntosan tudtam, hogy terhes vagyok mind a két esetben, pedig a nagyobbikkal születése előtt azt mondták, hogy nem lehet gyerekem és nem is menstruáltam rendszeresen. A picinél pedig 3 héten keresztül vettem a teszteteket, mire pozitív lett és nekem is alig látott valamit a doki amikor elmentem hozzá. A dm-ben aranyosan meg is jelegyzet a pénztáros, hogy ugye tudom, hogy elég lenne havonta egy tesztet vennem. Nekem nem volt elég. Tudtam, hogy tehres vagyok :)) Sok sikert nektek is!
2010. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
68%

14.18-as

igen most még kicsi csak fekszik és elvan, de fél év múlva....szóval aki ezt bevállalja, az az én szememben szent vagy mártír:-))))

Nekem a 16 hós a kicsebbik és belegondolok, hogy ha lenne eg 4 hónapos még kisebb, hát.. minimum egy hét szanatórium :D :D

2010. júl. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
70%

Te szoptatsz még ? milyen gyakran ? Még gondolom nem jött meg eddig uh bármi lehet de szerintem nem vagy terhes. Szeretnétek hogy már hogy legyen tesó? Ha most nem lesz akkor fogtok védekezni vagy gyúrni fogtok a tesóra?


Írd meg holnap hogy mi lett az eredmény!!!!!!

2010. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

ááááááá lányok, nem gyúrúnk. ha most negatív a teszt, védekezünk tovább.amúgy védekztünk, de kiszakadt a gumi!!!! nem kicsit kilyukadt, hanem kiszakadt teljesen! hozzáteszem durex, extra vékony. csak areklám kedvéért... :)

de ha pozítív a teszt, boldogan várjuk a kistesót!


nekem már megjött egyszer, múlt hónapban, elég sokszor szeretkezünk, és úúúúúúúúúú de durva, nekem szombaton támadt olyan érzésem, hogy terhes vagyok!!!! pedig semmi különös jel nincs. csak ültem a babámmal a szobában, szoptattam és bevilant a dolog. tulajdonképpen átsiklottunk röhögve a szakadt gumi kérdésen, hogy mini az esély kistesóra.


szoptattam is, de elválaszotta magát a babám a napokban és teljesen elapadt a tejem !!!!


többször olvastam itt, hogy a babák akkor is elhagyják a szopit hirtelen, ha anyuka újra babás.

2010. júl. 27. 14:52
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!