Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben és mennyire változott...

Miben és mennyire változott meg az alakotok szülés után?

Figyelt kérdés
Hogy viseltétek a változást? Van olyan akinek teljesen ugyan olyan maradt az alakja ?
2010. júl. 26. 16:58
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szia.


"Csak" 5 kilo maradt rajtam, de a hasam az maga a horror :(

csak csungohasu disznonak hivom magam :(

csikos es log a borom....

5.5 hosnapos a lanyom, de ez nem hogy jobb lenne....szerintem meg csunyabb is....ahogy dietazom, egyre logosabb lesz.Hasizmozni nem tudok a derekam miatt....

csupa csikos is...

de az az igazsag nem erdekel most....nem indulok szepsegversenyen.....egy darabig XD

2010. júl. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
én a fürdőszobába ha fürdeni indulok szó szerint nem is nézek a tükör felé.sokat híztam sok le is ment bár nem az összes,de a bajom nem ezzel van.a kilók a hasamról lementek inkább a combomon és csípőmön maradt és a hasamon lóg a kinyúlott bőröm ami még csíkos is.és talán az utolsó 3-4 hétbe kezdett el drasztikusan csíkosodni.a mellem már vissza ment de a bőröm azon se.olyan mint egy öregasszonynak.a hasam közepén hordom melltartó nélkül.és 5 hónapja szültem.bár a kislányom a mindenem amikor rám mosolyog ezt mind elfelejtem azonnal:)
2010. júl. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Terhesség alatt híztam úgy 16 kilót, szülés után néhány héttel már le is jött rólam. De! A pocakom kicsit lóg, a férjem azt mondja, olyan, mint a kelt tészta. Nagyon puha. A melleim megnőttek, szoptatok, most 80C a méretem. Ez jó, de az erek nagyon látszódnak. Remélem ez elmúlik a szoptatás befejeztével. Csíkom a hasamon egy sincs, de érdekes módon a jobb oldalon a csípőmnél van pár... állandóan azon az oldalon aludtam. Amúgy nem tartom katasztrófálisnak a helyzetet, mert tudom, hogy amint a szopinak vége, ismét formába tudom hozni magam. Viszont van egy nagyon is zavarba ejtő változás: a linea negra nekem nagyon halványan jött ki, most is épphogy csak látszik, de a köldököm tiszta sötétbarna, olyan, mintha piszkos lenne. Na ez nagyon gáz...
2010. júl. 26. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én soványabb lettem szülés után,mint terhesség előtt voltam (pedig akkor is vékony voltam). Mindenki nézett rám hülyén, hogy tényleg enyém a baba???

A csípőm nem baj, hogy kisebb lett, talán a cicim hiányzik, de ez van. Inkább sovány legyek, mint duci.

2010. júl. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21:32-es a köldök problémád tényleg piszkos mert ahogy megnyult a hasadon a bőr nem lehet észre venni ,de egy kis babaolajat cseppents a köldöködre és vattával el is űnik:)
2010. júl. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bizony, én is azt hittem, hogy elszíneződés, hiszen rendesen szoktam mosakodni :-D

Aztán az olaj és egy fülpiszkáló segítségével "visszaszíneztem"!

2010. júl. 27. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem a hasamon van egy kis felesleg, nem sok, de engem zavar, meg hasizmozni kéne, mert a hasizmaim nem a régiek, a cicim egy méretete nőtt, nem lóg, de nem volt kicsi előtte se, most 80 F-et hordok, csak az a baj, hogy elég plötty lett, most hogy a szoptatás a vége felé közeledik, és nem is nagyon fog visszakeményedni, sztem. Engem ez nagyon zavar, gátlásaim vannak miatta, bár a férjem azt mondja, ő nem vesz észre semmit, de ez hülyeség. Más változás nincs, nem híztam sokat, nincsenek csíkok sem hála az égnek.

19 hónapos a kislányom.

2010. júl. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!